Crystal Angel Saç Festivali'ne katılacak.

Kuaförlük yapan ve katıldığı yarışmalarda dereceye giren 37 yaşındaki Ümit Efe, 17-24 Nisan 2013 tarihleri arasında Ukrayna'nın başkenti Kiev'de yapılacak Crystal Angel Saç Festivali'ne katılacak.Festivalde ülkemizi temsil edecek.

23 Şubat 2013 Cumartesi 15:29
Crystal Angel Saç Festivali'ne katılacak.

 Aydın'da kuaförlük yapan ve katıldığı yarışmalarda dereceye giren 37 yaşındaki Ümit Efe, 17-24 Nisan 2013 tarihleri arasında Ukrayna'nın başkenti Kiev'de yapılacak Crystal Angel Saç Festivali'ne katılacak. 


Aydın'da küçük yaşta başladığı kuaförlüğü 26 yıldır sürdüren Ümit Efe, 17-24 Nisan 2013 tarihleri arasında Ukrayna'nın başkenti Kiev'de yapılacak Crystal Angel Saç Festivali'ne katılacak. 13 yıldır kendi işyerinde çalıştığını anlatan Efe, "2010 yılında Aydın'da yapılan ve 125 kuaförün katıldığı organizasyonda ben yarışmacı değildim. Aydın'ın simgesi olan Üç Gözler ile Aydın Efesi'ni saça uygulayarak bir sunum yaptım. Burada yaptığım sunumdan sonra 2011 yılında Ukrayna'da yapılan yarışmaya davet edildim ve gelin saçında dünya ikincisi, tasarım dalında da dünya beşincisi oldum" dedi. 

Geçen yıl yine Ukrayna'da düzenlenen festivalde Aydın Efesi ve Zeytin Ağacı tasarımıyla, en iyi tasarım ödülü alan Ümit Efe, "Aynı yıl, yapmış olduğum Türk Bayraklı Şapkalı Gelin Saçı ile de dünya başinciliğini elde ettim. Türkiye'yi ve Aydın'ı en iyi şekilde temsil ettiğime inanıyorum. Aydınlı olmaktan ve ilimizi tanıtmaktan da gurur duyuyorum ancak bu organizasyonların masraflarını tamamen kendim karşılıyorum. Bu da beni maddi olarak zorluyor. Aydın'ı tanıtmak için çaba harcayan Valilik, Belediye, Sanayi Odası ve Ticaret Odası gibi kurumların desteğini bekliyorum" diye konuştu. –

 

Sondakika.com

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv