İnoksan, Koza Food Fest’te

Bu yıl İstanbul’da Sirha Fuarı kapsamında ilk kez gerçekleşen Koza Food Fest 2013 etkinliğinin platin sponsorluğunu mutfak profesyonellerine verdiği destekle bilinen, endüstriyel mutfak sektörünün lideri İnoksan üstlendi.

09 Mart 2013 Cumartesi 19:58
İnoksan, Koza Food Fest’te

İstanbul Kongre Merkezi’nde uluslararası Sirha Fuarı’nın içerisinde düzenlenen ve Dünya Lezzetleri Zirvesi olarak kabul edilen Koza Food Fest‘in ana sponsorluğunu endüstriyel mutfak sektörünün öncü firması İnoksan üstlendi.

Koza Food Fest 2013 mutfaklarına verdiği desteklerin yanı sıra standıyla da adından söz ettiren İnoksan, Türk mühendislik gücünü temsil eden ve sektöre ilk İnoksan’ın kazandırdığı birbirinden farklı tasarımlarını da burada görücüye çıkardı. Dünya şeflerinin performanslarını sergilediği İnoksan Şov Mutfağı da ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Fuar boyunca birbirinden farklı sunumların hayat bulduğu İnoksan Şov Mutfağı’nda yabancı şefler tarafından yapılan görsel şölen izleyenleri hayran bıraktı. İnoksan, Şov Mutfağı’nın yanı sıra Koza Food Fest mutfaklarına da sponsor oldu. Festivalin perde arkasında yer alan sıcak, soğuk ve pastane mutfaklarını da kurarak 3 gün boyunca oldukça yoğun bir tempoda çalışan mutfak şeflerine, pratik ve kolay kullanım sağlayarak festivalde stant açan 34 ithalatçı firmaya da destek verdi.

İnoksan, kurduğu mutfaklar ile lezzet tadımlarına ve gıda şovlarına da katkıda bulundu. İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık bu yıl ilk kez Türkiye’de düzenlenen Sirha Fuarı’nın gastronomi sektörü için oldukça önemli olduğunu belirtti ve; “Bu organizasyonun Koza Food Fest ile birleşmesi daha da profesyonel bir fuar ortamı yarattı. Bizler de İnoksan olarak Koza Food Fest gibi dünya lezzetlerinin yer aldığı bir zirvenin dünya şeflerine hitap eden ekipmanlarıyla destek veriyor olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

İnoksan ürün portföyünde bulunan firmalarıyla da iş birliği yaptı.


Dünyaca ünlü buz makinelerinin güçlü üreticisi Castelmac ve soğutma sektörünün liderlerinden olan Uğur Soğutma İnoksan mutfaklarında yer aldı. Türkiye, Gürcistan, Irak, İran, Rusya, Yunanistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan ve Kıbrıs’tan 150 katılımcı, 15.000 profesyonel ziyaretçi ile gerçekleşmekte olan Koza Food Fest 2013, birbirinden farklı ürünlerin tanıtımı ve tadım aktiviteleriyle festival havasında geçiyor.

İnoksan Hakkında:
Endüstriyel mutfak sektörünün öncü firmalarından İNOKSAN, 1980 yılında Vehbi Varlık tarafından kurulmuştur. İNOKSAN, profesyonel bir mutfak için hazırlık aşamasından pişirmeye, servisten bulaşıkhane ünitelerine varan yüzlerce çeşit endüstriyel mutfak ekipman ve cihazı üretmektedir. 20.000 m² kapalı alanda kurulu teknolojik bir mutfak üssüne sahip İnoksan, 5 kıtaya ihracat yapmaktadır. Ülke çapına yayılmış 80 yetkili servis ile satış sonrası hizmetlerini yürüten İNOKSAN'ın 6 büyük ilde bölge müdürlüğü bulunmaktadır.Paslanmaz çelik, krom nikel saç ve ithal yerli kompenetler birleştirilerek CNC kontrollü makinalarda üretim yapan İNOKSAN, projeden servise kadar tam bir hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Uluslararası temsilcilikleri vasıtası ve direkt satışları ile üretiminin %35'ini ihraç eden İNOKSAN, uluslararası bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.


STS A

Anahtar Kelimeler: İnoksanKoza FoodFest’te

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv