Lego, Ben 10 ve Ravensburger

Yılın ilk lansman toplantısında Lego, Ben 10 ve Ravensburger ürünleri tanıtıldı...

09 Mart 2013 Cumartesi 18:57
Lego, Ben 10 ve Ravensburger

Adore Oyuncak 8 Mart Cuma günü Hilton İstanbul’da 2013 yılının ilk lansman toplantısını düzenledi. Oyuncak sektöründen önemli temsilcilerin katıldığı lansmanda Lego, Ben 10 ve Ravensburger markalarının yeni serileri tanıtıldı.

1996'dan bu yana çocukları ve içindeki çocuğu hiç kaybetmeyenleri dünyanın en ünlü eğitici ve eğlenceli oyuncaklarıyla buluşturan Adore Oyuncak, bu yılda da sürprizlerle dolu.


Her biri kendi konusunda dünya lideri olan markaların Türkiye'deki tek satış temsilcisi olan Adore Oyuncak 8 Mart Cuma günü düzenlediği lansmanda bu kez Lego, Ben 10 ve Ravensburger ürünlerini tanıttı. Oyuncak sektöründen önemli iş ortaklarının katıldığı lansmanda yeni serilerle gerçekleştirilecek heyecan verici projeler açıklandı. Lego’nun Son Gözdesi Chima’da Fantastik Bir Dünya Küçük büyük herkesin sevgilisi olan Lego’nun son gözdesi olan ve 2013 yılı başından itibaren raflarda yerini alan Lego Chima erkek çocukların yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Lego’nun son ürünü olan Chima, çocuklara Chi gücünün hakim olduğu fantastik kahramanları ve el değmemiş doğa harikalarıyla dolu heyecanlı bir dünya sunuyor. Ben 10 Omniverse Yepyeni Sürprizlerle Geliyor 2007 yılından beri çocukların büyük kahramanı olan Ben, yeni serisi Ben10 Omniverse ile yepyeni kahramanlıklara imza atmaya hazırlanıyor. Ben10 Omniverse oyuncakları ise bu kahramanlıkları farklı bir boyuta taşıyacak olan sürpriz bir proje ile çocuklarla buluşacağının sinyallerini verdi.

Puzzle Tutkunları Sanat Eserleriyle Buluşuyor Dünyaca ünlü puzzle firması olan Ravensburger’in yoğun ilgi gören Osmanlı Klasikleri serisinin ardından, puzzle tutkunlarının çok seveceği yeni bir koleksiyon geliyor. Türk Sanat Eserleri puzzle koleksiyonu ile iki önemli fotoğrafçı ve ressamın eserleri 1000 parçalık puzzle olarak raflarda yerini aldı. Bu koleksiyon ile Türk sanatının önemli eserleri de dünya puzzle severlerine ulaşıyor.

Adore Oyuncak Hakkında:
Adore Oyuncak 1996'dan bu yana çocukları ve içindeki çocuğu hiç kaybetmeyenleri dünyanın en ünlü eğitici ve eğlenceli oyuncaklarıyla buluşturuyor.
LEGO ve Ravensburger’in Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olan Adore Oyuncak 2002 yılında dünyanın en büyük model maket markası Revell, 2005 yılında aksiyon figürü pazarının en önemli üreticilerinden Bandai ile distribütörlik anlaşması yaparak Harumika, Ben 10, Pokemon, Keytweens, Star Friends, PopPixie gibi popüler markaları çocuklarla buluşturdu.
2011 ortalarında ise Epoch ile anlaşarak Sylvanian Families ürünlerinin distribütörlüğünü yapmaya başladı.
2012 yılında Rainbow ile distribütörlük anlaşması yapan Adore Oyuncak bünyesine katmış olduğu Winx Club markası ile kız oyuncakları kategorisinde de önemli bir paya sahip oldu. Çocukların gelişimine ve güvenliğine hassasiyetle yaklaşan Adore Oyuncak’ın bünyesinde bulunan tüm ürünler AB oyuncak standardı 88/378/EEC direktifine ve AB uyum yasaları çerçevesinde yayımlanan Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı Oyuncak Yönetmeliği’ne uygun olarak ithal edilmektedir ve CE uygunluğuna sahiptir. Adore Oyuncak yapı oyuncakları, kutu oyunları, puzzle'lar, maketler, aksiyon figürleri, oyuncak bebek ve oyun setleri segmentlerinde faaliyet göstermeye devam ediyor.

STS A

Anahtar Kelimeler: LegoBen 10Ravensburger

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv