Romantik beyler Matraş giyiyor

Komedinin zirve yaptığı “Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda” filminin beyleri, şıklıklarını doğru ayakkabı seçimine borçlu.

14 Mart 2013 Perşembe 07:40
Romantik beyler Matraş giyiyor
Haber Merkezi - Matraş, bekarlığa veda ederken de eğlencenin doruğundayken de her an erkeklerin yanında olduğunu bu defa beyaz perdede ispatlıyor. Komedinin zirve yaptığı “Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda” filminin beyleri, şıklıklarını doğru ayakkabı seçimine borçlu.

Film boyunca Matraş’ın erkek line’ına ait ayakkabılarla görüntülenen oyuncular, şık stilleriyle beyaz perdede yıldızlaştılar. Matraş, bekarlığa veda ederken de eğlencenin doruğundayken de her an erkeklerin yanında olduğunu bu defa beyaz perdede ispatlıyor. Zira, komedinin zirve yaptığı “Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda” filminin erkek oyuncuları, filmdeki şıklıklarını Matraş’ın erkek ayakkabı line’ına borçlu. “Romantik Komedi 2”nin sponsorlarından biri olan Matraş, seçkin stiliyle “romantik beylerin” beyaz perdede yıldızlaşmasına, konforlu tasarımları ile de set yorgunluğunu en az şekilde hissetmelerine yardımcı oldu.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv