Türk kahvesi Metropol İstanbul

Türk kahvesi Metropol İstanbul desteğiyle MIPIM’de ilk defa uluslararası arenada tanıtılıyor

12 Mart 2013 Salı 15:46
Türk kahvesi Metropol İstanbul
Haber Merkezi- Türk Kahvesi Kültürü ve Araştırmaları Derneği, Metropol İstanbul projesinin desteği ile Türkiye'nin onur ülkesi olarak yer aldığı MIPIM’de Türk kahvesini ilk defa uluslararası alanda tanıtma fırsatı buldu.

Türk kahveli Metropol İstanbul standı, MIPIM’de büyük ilgi görüyor Dünya'nın en önemli ve en büyük gayrimenkul fuarlarından biri olan MIPIM, 2013 12-15 Mart tarihlerinde Fransa Cannes'da gerçekleştiriliyor. Türk Kahvesi Kültürü ve Araştırmaları Derneği, VARYAP-GAP İnşaat ortaklığı olan Metropol İstanbul projesinin verdiği destekle Türkiye'nin onur ülkesi olarak yeraldığı MIPIM’de Türk kahvesini Dünya'ya tanıtma fırsatı buldu. Konuklara Türk kahvesinin ikram edildiği Metropol İstanbul standı, MIPIM’in en çok ilgi gören yerlerinden oldu.

“Metropol İstanbul’a teşekkür ediyoruz”

Konuyla ilgili açıklama yapan Türk Kahvesi Kültürü ve Araştırmaları Derneği Başkanı Merve Gürsel, Türk kahvesinin dünya çapında önemli bir değer olduğunu ifade ederek; “Dernek olarak önemli bir misyonu yerine getiriyoruz.

Türk kahvesini dünyada daha da yaygınlaştırarak kültürümüzün en uzak coğrafyalarda da hayat bulması için çalışıyoruz. MIPIM Fuarı, dünyadaki büyük yatırımcıları ve firmaları bir araya getiren dev bir organizasyon olduğu için bizim açımızdan önemli bir fırsat doğdu. Metropol İstanbul’un desteğini arkamıza alarak fuardaki ziyaretçilere Türk kahvesi ikram ediyoruz.

Türkiye’nin tanıtımına katkıda bulunduğumuz için gurur duyuyoruz. Metropol İstanbul’a da verdikleri destek için teşekkür ediyoruz.” dedi.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv