Türkiye’de ilk defa gerçekleştiriyor.

Sealed Air, 28-31 Mart tarihlerinde CNREXPO Fuar Merkezi’nde Türkiye’de ilk defa düzenlenen Ev Dışı Tüketim Ürünleri, Ekipmanları, Sarf Malzemeleri Üreticileri ve Dağıtım Kanalı Tedarikçileri Fuarı’na katılıyor...

18 Mart 2013 Pazartesi 18:50
Türkiye’de ilk defa gerçekleştiriyor.
Haber Merkezi - 15 milyar dolar büyüklüğe ulaşan ev dışı tüketim sektörü, küresel oyuncular yaratma yolunda hızla ilerlerken, sektörde yer alan tüm oyuncuların alacağı roller, bu alandaki vizyonu ve standartları yukarıya taşıyabilecek. Bu düşünceyle yola çıkan ETÜDER, ev dışı tüketim sektöründeki oyuncuları bir araya getirmek için Türkiye’de ilk defa EDT EXPO 2013 gerçekleştiriyor.

Gıda güvenliği, tesis hijyeni ve ürün koruma alanlarında yeni küresel lider olan Sealed Air, Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek olan EDT EXPO 2013’e, tüm yenilikçi markaları ile katılıyor. Müşterilerine ölçülebilir bir işletme değeri sağlamak, tüketicilerin yaşam kalitesini artırmak ve gelecek nesiller için daha temiz ve daha sağlıklı bir çevre temin etmek için çalışan Sealed Air, 175 ülkeye ulaşan dağıtım kapasitesi ile 62 ülkede faaliyet gösteriyor. Sealed Air Pazarlama Direktörü Türkan Kızılkan; “Türkiye’de ilki gerçekleştirilecek olan EDT Expo Fuarı’nda yer almaktan dolayı çok heyecanlıyız.

Fuarda Sealed Air olarak, Instapak® köpük ambalaj sistemi, Cryovac® gıda paketleme çözümleri ve Diversey™ temizlik ve hijyen çözümleri gibi oldukça tanınmış yaratıcı markalarımız ile yer alacağız. Sealed Air, gıda güvenliği, tesis hijyeni ve ürün koruma alanlarında dünya standardında çözümler geliştirip sunarak “önemli olan şeyleri” koruma konusunda çalışmalarda bulunuyor. Amacımız bu konulardaki çalışmalarımızı fuar katılımcılarına tanıtabilmek.

Ev Dışı Tüketim Derneği’ne bize bu imkanı sağladığı için ayrıca teşekkürler ediyorum.”diyor.

Sealed Air Hakkında:
Sealed Air, gıda güvenliği, tesis hijyeni ve ürün korunması alanlarında yeni küresel liderdir. Instapak® markalı köpük ambalaj sistemi, Cryovac® markalı gıda paketleme çözümleri ve Diversey® markalı temizlik ve hijyen çözümleri gibi geniş çapta tanınan ve yenilikçi markaları ile Sealed Air, müşterilerine ölçülebilir bir işletme değeri sağlar, tüketicilerin yaşam kalitesini yükseltir ve gelecek kuşaklara daha sağlıklı ve daha temiz bir dünya sunmak hususlarına bağlılığını sürdürür. Sealed Air, 2012 yılında 7.6 milyar $ ciroya ulaşmış, 175 ülkede müşterilerine hizmet vermekte ve yaklaşık 25.000 çalışanı bünyesinde bulundurmaktadır.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv