Bakan Mehdi Eker, Esteworld’ü Ziyaret Etti

Ak Parti Genel Bşk. Yardımcısı Sn. Mehdi Eker, 15 Temmuz darbe girişimi ardından Türkiye aleyhinde negatif propagandalarla oluşturulmaya çalışılan olumsuz algıyı, pozitife çevirmeye çalışan Esteworld’ü ziyaret etti.

23 Kasım 2016 Çarşamba 16:12
Bakan Mehdi Eker, Esteworld’ü Ziyaret Etti
MEHDİ EKER’DEN ANLAMLI ZİYARET

Sn. Bakanımız M. Mehdi Eker, 15 Temmuz darbe girişimi ardından yurt dışı projelerini hız kesmeden devam ettiren Esteworld’ü ziyaret etti.

Ak Parti Genel Bşk. Yardımcısı Sn. Mehdi Eker, 15 Temmuz darbe girişimi ardından Türkiye aleyhinde negatif propagandalarla oluşturulmaya çalışılan olumsuz algıyı, pozitife çevirmeye çalışan Esteworld’ü ziyaret etti.

Sn. Bakanımız İdris Güllüce, İstanbul Milletvekili Sn. Osman Boyraz, Ak Parti Üsküdar İlçe Başkanı Sn. Halit Hızır ve İstanbul Dostluk Derneği Başkanı Sn. Ahmet Aluç’un da hazır bulunduğu ziyarette, Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu’nun 15 Temmuz sonrası yabancı basında yaratılan olumsuz Türkiye imajını düzeltme yolunda yaptığı projeler sayın bakana sunuldu .

Sağlık turizmi yatırımları ile ülkemize yılda 10.000’in üzerinde yabancı hasta getiren Esteworld, Türkiye‘nin yabancı medyada yansıtıldığı gibi, terör ve kaos ortamında olmadığını; Türkiye’nin, güvenilir, istikrarlı ve demokratik bir ülke olduğunu; yabancı hastalarının kendi ifadeleri ile anlattıkları videoları Sn. Bakana sundu.

Bu sunum sonrasında Sn. Bakanımız Mehdi Eker, 15 Temmuz sürecinin ardından yaptığı tüm konuşmalarında, yurt dışı ile irtibatı olan tüm Türk firmalarına Türkiye aleyhine oluşturulmaya çalışılan olumsuz algının düzeltilmesine yönelik projeler yapmalarını önerdiğini belirtti.

Bu bağlamda Esteworld’ün şu ana kadar yurt dışında 53 Milyon kişiye ulaşan video, animasyon, dijital medya çalışmalarını ve 100 Milyon kişiye ulaşma hedeflerini değerlendiren Sn. Bakan Eker, ülkemizin yurt dışındaki algısını pozitif yönde değiştirme yolunda Esteworld’ün attığı bu nadide adımın çok önemli ve anlamlı olduğunu vurguladı. Bu çalışmalar için Esteworld Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa Tuncer nezdinde tüm Esteworld ailesine teşekkür ve tebriklerini iletti.

Dr. Mustafa Tuncer, “Esteworld olarak bir taraftan Türkiye’nin yurt dışındaki olumlu algısını arttırmaya çalışırken, diğer taraftan da yurt içinde 15 Temmuz gecesi yaralanan 1237 gazimizin estetik cerrahi ile ilgili bütün ameliyatlarını da ücretsiz yapmaya yönelik bir proje yürütüyoruz“ dedi. Sayın Bakanımız, Esteworld’ü 15 Temmuz gazilerine yönelik yürüttüğü bu hayırlı çalışmalarından dolayı da tebrik etti.

havadistürk 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv