Orgeneral Avsever'den İBB Başkanı Uysal’a Ziyaret!

1.Ordu Komutanı Orgeneral Musa Avsever, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ı makamında ziyaret ederek, 'Hayırlı Olsun' dedi.

28 Kasım 2017 Salı 21:50
Orgeneral Avsever'den İBB Başkanı Uysal’a Ziyaret!
1.ORDU KOMUTANI ORGENERAL AVSEVER'DEN İ.B.B. YENİ BAŞKANI UYSAL'A ZİYARET!...

1.Ordu Komutanı Orgeneral Musa Avsever, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ı makamında ziyaret ederek, “Hayırlı Olsun” dedi.

Başkan Uysal tarafında İBB’nin Saraçhane’deki başkanlık binası önünde karşılanan 1.Ordu Komutanı Orgeneral Musa Avsever bina içerisinde hazırlanan anı defterini imzaladı. Başkan Uysal’a başarılar dileyen Orgeneral Avsever anı defterine şunları yazdı:
“Sayın Başkanım Mevlüt Uysal’ı ziyaret etmekten büyük bir mutluluk duydum. Yeni görevinin şahsına, ailesine, güzel İstanbullulara ve ülkemize hayırlı olması dileklerimle saygılarımı sunarım.”

Birlikte hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Uysal ve Orgeneral Musa Avsever daha sonra Başkan Uysal’ın makamına geçerek baş başa bir süre görüştü.

Başkan Uysal misafiri Orgeneral Musa Avsever’e eski Kasımpaşa siluetinin yer aldığı bir tablo hediye etti. Orgeneral Musa Avsever’de Başkan Uysal’a “Birinci Ordu Komutanlığı Selimiye – İstanbul” yazan bir plaket sundu. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv