TSK'dan Terör Temizliği Operasyonu

10’uncu Komando Tugay Komutanlığı tarafından, Bitlis ili Tatvan ilçesi Emek Mahallesi bölgesinde 18-24 Aralık 2016 tarihleri arasında “Şehit Piyade Uzman Çavuş Ethem HACIMAHMUTOĞLU-38 Operasyonu” icra edildi. Operasyon bölgesinde yapılan arazi taraması ve ev aramalarında dört adet ruhsatsız av tüfeği, farklı noktalarda sığınak, sığınak içerisinde yaşam malzemeleri ve örgütsel doküman ele geçirildi...

30 Aralık 2016 Cuma 15:02
TSK'dan Terör Temizliği Operasyonu
TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ TERÖR OPERASYONLARINDA YURT TEMİZLİĞİNDE!

Türk Silahlı Kuvvetleri'nden yapılan kamuoyu açıklamasında vatandaşlarımızın güvenliğini sağlamak, devletimizin hak ve menfaatlerini korumak maksadıyla gece-gündüz, yaz-kış demeden üstün cesaret ve fedakârlıkla operasyonlarına devam etmektedir.

10’uncu Komando Tugay Komutanlığı tarafından, Bitlis ili Tatvan ilçesi Emek Mahallesi bölgesinde 18-24 Aralık 2016 tarihleri arasında “Şehit Piyade Uzman Çavuş Ethem HACIMAHMUTOĞLU-38 Operasyonu” icra edilmiştir.

Operasyon bölgesinde yapılan arazi taraması ve ev aramalarında dört adet ruhsatsız av tüfeği, farklı noktalarda sığınak, sığınak içerisinde yaşam malzemeleri ve örgütsel doküman ele geçirilmiştir.

Operasyonda kahraman komandolarımızın bölgenin zor ve çetin koşullarında bölücü terör örgütü mensuplarını saklandıkları inlerinde etkisiz hale getirmek için ne denli fedakârca görevlerini icra ettikleri gözler önüne serilmektedir. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv