Alçakların Çemberi Daraldı!

21 Ocak 2017, 15:50
Alçakların Çemberi Daraldı!
Editörden...

Alçakların Çemberi Daraldı!

Türkiye Cumhuriyeti öylesine büyük bir devlet ki; cephe de yenemeyen düşmanlar alçakça terör saldırıyla diz çöktüreceklerini sanıyor. Unuttukları önemli bir şey var oda Türk evladı vatanını korumak için an dahi düşünmeden can verir. Hatta “Türk askerini güldürmek için seni öldüreceğim” demeniz yeter, Türk Mehmetçiği, Polisi ve Vatansever yurttaşı vatanına canını severek verir, korkmaz. Korkaklar da terör ile alçakça saldırı yapar. Koyunlarında “koyun” gibi besledikleri ve Allah korkusu olmayan, vatan millet sevgisi sinesinde yeşermeyen lanettullah Fetullah Gülen gibi soysuzlarla Türk halkının içine sızan sızmakla kalmayıp devlet organlarını ele geçirmek için binlerce hainlik yaparlar. Dini inanç ve duyguları üzerinden milleti ülkesine düşman etmeye çalışan ve sözde asker olan vatan hainleriyle “15 Temmuz da Darbe Girişimi” ne kalkışırlar. Doğu ve güneydoğu illerimizin sınırlarından içeri sızarak birçok devletin askerinde dahi olmayan askeri teçhizat ve malzeme ile askerimize polisimize devletimizin temsilcilerine haince tuzaklar kurarak şehit ederler. Biz Yüce Türk Milleti herkes şehit olmaz düsturuyla yetişiriz. Allah her kuluna şehit olmayı nasip eylemez. Biz vatan uğruna can verir, milimetre vatan toprağı vermeyiz. Bugün TBMM de kendilerini sözde Kürt halkımızın temsilcisi gören ve Kürt kardeşlerimizin iradeleriyle uzaktan yakından alakası olmayan dış mihrakların taşeronu örgüt sempatizanı vekiller ve onlarla aynı hainlikte yol alanlar hak ettikleri yere vardılar. Türk silahlı kuvvetleri ve Emniyet yurdumuzun dört bir yanında başarılı terör operasyonlarıyla alçakları çökertmeyi başardı. Son çırpınışla mega kentlerde canlı bomba eylemler yapmaya çalışmaları, masum insanları öldürmeleri bittiklerinin en belirgin göz önündeki halidir. Ülkemizin birlik ve beraberliğine çeşitliği hainlik ve alçaklıkla saldıran batılı devletler ki; Amerika, İngiltere ve Almanya ilk sırada yer alırken Irak, İran ve bugün toprak bütünlüğünü kaybetmek üzere olan zalim esed’in gasp ettiği ülkesi Suriye “DEAŞ-DAEŞ-İŞID” terör örgütü imanı da zayıf sözde Müslümanlarında katılımıyla dün görevi devreden Amerika başkanı yeryüzünün en eli kanlı başkanı olarak tarihe geçen Barack Obama tarafından kuruldu. Amaç İslam coğrafyasında İslami bir terör örgütü kurarak İslam dini üzerinden dünyaya İslam Terör dini algısını yaratmak ve terör üzerinden dünyada III. Dünya Savaşı yapmaktı. Bir Müslüman şunu çok iyi bilir ki, İslam ve terör asla bir düşünce olamaz. İslam da terör yoktur. Katliam yoktur. Masum insanları yok etmek, sabi çocukları, savunmasız kadınları her ne sebep olursa olsun öldürmek yoktur. İslam dininde hıyanetlik, tecavüz asla yoktur. Bu terör örgütlerinin hiç biri; ne dün, ne daha önceki dönemde, ne de bugün kesinlikle İslam alemiyle uzaktan yakından ilişkilendirilemez. İsrail bakın; İslam coğrafyasında yahudi terörü estiriyor. Müslüman Filistin devletini haritadan silmek üzere. Terör budur.

Amerika’nın Terör Çocuğu Deaş;
Yılbaşı gecesi İstanbul’un gözde sosyetik eğlence merkezinde “Yeni Yıl Partisi”’nde yeni yılı eşsiz boğaz güzelliğinde geçirmek isteyen Arap sermayesine yöne veren işadamlarını Türkiye’ye yatırım yapmak istedikleri için ve işadamlarıyla birlikte ekmek derdiyle çalışan masum 39 insanı en savunmasız anlarında katletti. DEAŞ militanları elini kolunu sallayarak halkın arasından kaçtıklarını zannetseler de Türk Polis teşkilatı başarılı bir operasyonla hem teröristleri hemde arka plandaki yabancı istihbarat elemanlarını yakaladı.

Birkaç gün sonra da (dün gece) İstanbul Emniyet müdürlüğüne ve Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul İl Başkanlığına Lav Silahı ile saldırı yaparak gözdağı vermek, özellikle de emniyette sorguda olan militanın bulunduğu kata ateş ederek etkisiz hale getirmek istediler.

“Tabii korku, terör örgütünden çok arkasındaki yabancı istihbarat örgütlerini sardı. Terörist ya konuşurda talimatı bizden aldığını anlatırsa!”

Türkiye Cumhuriyeti Devletimizde Başkanlık Sistemi de gelecek. Terör de bitecek… Paralel ne kadar devlet yapılanması varsa hepsi devletimizin organlarından temizlenecek… Siz ve ağababalarınız da kazdıkları kuyu da pis kanlarında boğulacak. 2001 yılında temeli halkın gönlüne atılan ak davanın fertlerinin her biri bir Recep Tayyip Erdoğan’dır. Reis’in ağzından çıkan her söz yüce Türk halkı için emir terakki eder. Bunun en iyi örneğini siz ve ağababalarınız 15 Temmuz da gördü.

Sizden Korkan Sizi Gibi Olsun…


Yüce Türk milleti 'Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Devlet' ülküsündedir. Ey terör örgütleri ve terörü besleyen sözde devletler, Bizans yenilgisi içine oturan haçlı firavunları değil biriniz, bin biriniz de gelse yeri bellidir; leşler çöplüğüdür.

TÜRK MİLLETİ AZİZDİR. TÜRK MİLLETİ BİRLİKTE TÜRKİYE’DİR… TÜRK MİLLETİ ŞEFKAT ELİDİR… TÜRK MİLLETİ ÂLEMİ İSLÂM’I YER YÜZÜNDE EN GÜÇLÜ YAŞAYAN VE MÜDÂAFA EDEN TEK DEVLETTİR… BİZİ ASLA YIKAMAZSINIZ… BİZ BEYAZ BAYRAK SALLAMAYIZ, BEYAZ KEFEN GİYERİZ!

Mart sonu veyahut Nisan 2017 gibi yapılacak olan Halk Oylaması Referandum da oylarımızın EVET olması için şimdiden sahaya inmeli gitmedik sokak, çalmadık kapı bırakmamalıyız ki; referandum da halkımızın %95 oranında EVET oyuyla Başkanlık sistemine geçiş yapmış olalım. Allah'ım hayırlı mübarek eylesin. Bu ülke daha da kalkınacak..Hizmete boğulacak. Köprüler,tüneller,kavşaklar,hızlı trenler, denizaltı geçişler,hava ve deniz limanları,askeri savunma sanayii ve binlerce kalkınma yatırımları..hepsi Allah'ın izniyle gelecek...Tabii terör olaylarıyla karşılaşabiliyoruz. Lanet olası terör de yeni dönemde bitirilecek. Sen sandıkta EVET de yeter. 

Selametle.
 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv