100 milyon barajını aştı

Türkiye’nin günlük sayfa görüntüleme rekorunu sahibinden.com kırdı, sahibinden.com günlük sayfa görüntülemesinde 100 milyon barajını aştı

10 Mart 2013 Pazar 18:45
100 milyon barajını aştı

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından sahibinden.com, IAB Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırması kapsamındaki gemiusTraffic verilerine göre 11 Şubat 2013 günü 105 milyon 729 bin 957 sayfa görüntülemesi ile Türkiye’de en çok görüntülenen internet sitesi oldu.

Türkiye’de 100 milyonun üzerinde sayfa görüntülemesine sahip ilk ve tek site olmaktan dolayı mutlu olduklarını söyleyen sahibinden.com CEO’su Burak Ertaş, “Her ay 26,5 milyon tekil ziyaretçi ile Türkiye’nin en çok ziyaret edilen e-ticaret platformu konumundayız.

Bir günde elde ettiğimiz sayfa görüntüleme sayımız ise 100 milyonu aşarak yeni bir rekora ulaştı. Bu rekoru, müşterilerimizin taleplerini doğru analiz edip çözüm üreterek, yenilikçi hizmetler sunarak kırdık. sahibinden.com olarak müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran ilklere imza atmaya devam edeceğiz” dedi. sahibinden.com hakkında Aksoy Group bünyesinde, 2000 yılında kurulan sahibinden.com, yenilikçi ürün ve hizmet uygulamaları ile kendi iş alanındaki standartların belirleyicisi olmaya devam ediyor.

270 çalışanı, ayda 26,5 milyon tekil ziyaretçinin yarattığı 2,84 milyar sayfa görüntülemesi, 76,8 milyon ziyaretçi sayısı, 3 milyon aktif ilanı ve on binlerce ürün çeşidiyle sahibinden.com Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından birisi olma özelliğini taşıyor.

Anahtar Kelimeler: 100milyon barajınıaştı

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv