2.Sağlık Bilişim Zirvesi

Haliç Kongre Merkezi, bu kez de sağlık profesyonellerinin buluşma noktası oluyor. Sağlık ve bilişim dünyasının liderlerini bir araya getiren en büyük organizasyon olan 2. Uluslararası Sağlık Bilişim Zirvesi, 28-30 Nisan tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor.

27 Mart 2013 Çarşamba 11:12
2.Sağlık Bilişim Zirvesi

STS A - İstanbul’un ulusal ve uluslararası toplantı sektörüne profesyonel hizmet veren Haliç Kongre Merkezi; “Sağlıkta İnovasyon” ana teması ile sağlık sektörünün gündemini ve geleceğini belirleyecek olan 2. Uluslararası Sağlık Bilişim Zirvesi sektörün önemli isimlerini ağırlıyor.

Amerika Birleşik Devletleri, Hindistan, İngiltere, Almanya gibi dünyanın pek çok ülkesinden beş binin üzerinde sağlık profesyonelinin yanı sıra çok sayıda ziyaretçinin Haliç Kongre Merkezi’ne gelmesi bekleniyor. Sağlık Bilişim Derneği liderliğinde düzenlenen 2. Uluslararası Sağlık Bilişim Zirvesi; Sağlık Bakanlığı, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü, Sosyal Güvenlik Kurumu, Kültür ve Turizm Bakanlığı, OHSAD (Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği), İstanbul Medipol Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi desteği ile hayata geçiyor.

Uluslararası Sağlık Bilişim Zirvesi’nde Türk siyaset, kamu ve iş dünyasının önde gelen isimleri, sektöre yön veren liderler, akademisyenler, yöneticiler ve kanaat önderleri, sağlık bilişimindeki gelişmelerin sağlık sektörüne getireceği yenilikler, sağlıkta inovasyon ile etkin kaynak kullanımı konularını değerlendirecekler. Zirve kapsamında Haliç Kongre Merkezi’nde, dünyanın ilk ve tek Dijital Hastane Platformu da kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

Sağlık bilişimi alanında yeni gelişmeleri ve son teknolojileri tek bir çatı altında toplayan, 1000 m²’lik alanda, gerçek zamanlı çalışan bir hastane kompleksi olan Dijital Hastane Platformu, zirve süresince misafirlerin ziyaretine açık olacak. Sağlık ve bilişim dünyasını buluşturan Sağlık Bilişim Zirvesi kapsamında, bu yıl ikincisi düzenlenecek olan “Altın Stetoskop Ödülleri” de sahiplerini bulacak. Sağlık sektörünün geleceğinin belirleneceği bu önemli zirveye ev sahipliği yapan Haliç Kongre Merkezi, sağlık profesyonellerine destek olmaya devam ediyor.

Haliç Kongre Merkezi Hakkında:
16 bin m2’si açık alan olmak üzere 102 bin m2’lik bir alana kurulu olan Haliç Kongre Merkezi, deniz kenarına açılan ve gün ışığından yararlanan geniş galeri ve fuayeleri ile birbirine bağlanan dört ana bloğunda, 5 teknoloji harikası oditoryumun yanı sıra, 17 çok amaçlı toplantı salonu sunmaktadır. İstanbul’un deniz kıyısındaki tek kongre merkezi olan Haliç Kongre Merkezi, açık ve kapalı alanlarında toplam 20.000 kişiye varan ağırlama kapasitesine sahiptir. Haliç Kongre Merkezi, çok fonksiyonlu kullanım alanları, üstün teknik donanımı, zengin mutfağı ve misafirlerinin ihtiyaçlarına odaklı profesyonel ekibiyle, fuarlar, sergiler, kokteyller, gala yemekleri, düğün seremonileri, film galaları, şovlar, kültür ve sanat etkinlikleri gibi her türlü organizasyon için güçlü bir stratejik ortak ve İstanbul'un marka değerine yakışan etkinlikler için tercih edilen mekan olma özelliği taşımaktadır.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv