ACER, Modern Çağın Kaşiflerini seçiyor!

Acer, yeni marka sloganı ‘Sınırların Ötesini Keşfet’ den yola çıkarak modern çağın kaşifleri için birbirinden eğlenceli sosyal medya uygulamaları yaratmaya devam ediyor.

21 Mart 2013 Perşembe 00:03
ACER, Modern Çağın Kaşiflerini seçiyor!
STS A - Sosyal medya üzerinden her gün yaptıklarını ve gördüklerini paylaşmayı seven tüm kaşifler artık benimkesfim.com ‘da bir araya geliyor. Modern çağın kaşiflerinin bu kampanyaya katılmak için www.benimkesfim.com‘a girmeleri ve Facebook hesaplarıyla bağlanmaları yeterli.

Kaşiflerin sonrasında tek yapmaları gereken 15 Nisan tarihine kadar Instagram, Twitter ve Facebook üzerinden #benimkesfim hastag’i ile onlara ilham veren bir yazıyı, yeni keşfettikleri bir yeri ya da bir fotoğrafı paylaşmaları. Keşifler arasından en beğenilen 10 paylaşım finale kalacak ve jürinin seçtiği 1 kişi, mobiliteye yeni bir boyut kazandıran Acer Iconia W510’nın sahibi olacak! Windows 8’li yeni Acer ICONIA W510 benzersiz bir tablet deneyimi yaşatırken kullanıcıların içeriklerinin keyfini çıkarmaları ve paylaşmalarının yanı sıra klavyesi sayesinde üretken olmalarını da sağlıyor.

Ayrıca her gün en beğenilen 3 içeriğin kaşifi de Acer logolu 8GB USB bellek sahibi olacak! ‘Ben de bir modern çağ kaşifiyim’ diyorsanız, hayatınızın her anında paylaşmayı, bilgiye ulaşmayı ve üretmeyi kolaylaştıran Acer W510 tabletin sahibi olmak için hemen tıklayın: www.benimkesfim.com

19 Mart- 15 Nisan tarihleri arasında uygulamaya katılım linki: www.benimkesfim.com

Acer Facebook sayfası hakkında: 100.000’i geçen hayranıyla kişisel bilgisayarlar alanında, Türkiye’nin en çok hayran sayısına sahip Facebook sayfalarından biri olan Acer Bilgisayar; ödüllü kampanyaları, ürünleriyle ilgili pratik bilgileri ve Dr.Acer gibi uygulamalarıyla üyelerine sosyal medya üzerinden de teknoloji desteği veriyor.

Acer, teknoloji ile insanlar arasındaki bariyerleri yıkma misyonunu, Facebook sayfasında da servisleri ve uygulamaları ile gerçekleştiriyor.

Kampanya künyesi: Müşteri: Acer Türkiye Uygulamanın başlığı: #benimkeşfim: Hayatı Yaşa, Anı Paylaş! Kampanya adresi: www.benimkesfim.com Uygulama Tipi: Entegre Sosyal Medya Kampanyası (Facebook, Twitter ve Instagram) Uygulama Sahibi: Acer Türkiye Marka Yetkilisi: Semanur Aksoy Dijital Ajans: Revolvia Marketing Partners Yaratıcı Grup: Kerem Koç, Melis Arkın, Türker Vural Proje Yöneticisi: Melis Arkın, Onur Karslı
Anahtar Kelimeler: Hayatı YaşaAnı Paylaş!

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv