EN İyi Sosyal Medya Aktifi Şirket

Efes Pilsen, Galatasaray Üniversitesi İşletme Kulubü’nün bu yıl yedincisini düzenlediği EN 2012 Ödülleri’nde“EN İyi Sosyal Medya Aktifi Şirket” seçildi.

20 Mart 2013 Çarşamba 10:37
EN İyi Sosyal Medya Aktifi Şirket
STS A - Sevenleri ile buluştuğu ilk günden bu yana onlarla karşılıklı ve samimi iletişimi ilk önceliği olarak benimsemiş, Türkiye’nin en sevilen ve en değerli markalarından Efes Pilsen, Galatasaray Üniversitesi İşletme Kulubü tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen ve her yıl öğrencileri tarafından alanının en iyilerinin belirlendiği EN 2012 Ödülleri’nde “EN iyi Sosyal Medya Aktifi Şirket” seçildi.

Efes Pilsen’in EN İyi Sosyal Medya Aktifi ödülü alması ile ilgili konuşan Efes Türkiye Tüketici Etkileşimi Grup Müdürü Emre Topsakaloğlu, “Efes Pilsen sevenleri ile buluştuğu ilk günden bu yana onlarla doğrudan iletişime önem vermiş, sadece kendi faaliyet alanında öncü ve lider olmakla yetinmemiş bir marka. Efes Pilsen’in Türkiye’nin en sevilen ve güçlü markalarından biri olmasında kuşkusuz bu yaklaşımın önemli bir rolü var. İnteraktif iletişimin henüz başlamadığı yıllarda internet üzerinden sevenlerimizle diyolog kurarak 10 yılı aşkın süredir bu alanda önemli başarılara ve ilklere imza attık; pek çok ödüllü proje hayata geçirdik.

Galatasaray Üniversitesi gibi köklü bir kurumun bu yıl 15. yılını kutlayan İşletme Kulubü tarafından EN iyi Sosyal Medya Aktifi Şirketi unvanıyla ödüllendirilmekten de gurur ve mutluluk duyuyoruz” dedi.

Efes Pilsen’in son yıllarda ödül aldığı dijital ve sosyal medya projeleri:
 Efes Türkiye - AVEA GIA Ödülleri 2012 “Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Marka”
 Efes Türkiye - Digitalage Awards 2011 Yılın Dijital Reklamvereni 1.cisi
 Bu Sene O Sene - Kristal Elma 2011 En İyi Viral Kampanya 1.cisi/ Kristal Elma 2011 En İyi Ürün Mikrositesi 1.cisi / Digital Age 2011 En Yaratıcı Mikro Siteler 1.cisi / Avea GIA 2011 En İyi İnteraktif Kampanya Ödülü 1.cisi
 Sevdimdeneoldu.com - Felis 2010 En iyi internet-interaktif medya kullanımı

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv