İzin Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Dijital deneyim tasarımında uzmanlaşan SHERPA, Kolay İK’yı seçerek, personel yönetim süreçlerini dijitalleştirdi.

20 Şubat 2017 Pazartesi 14:19
İzin Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!
İzin Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Dijital deneyim tasarımında uzmanlaşan SHERPA, Kolay İK’yı seçerek, personel yönetim süreçlerini dijitalleştirdi.

HAVADİS TÜRK - Dijital ürün ve servisler için deneyim tasarlamak üzere 2013 yılında kurulan SHERPA, personel yönetimine dair süreçlerini dijitalleştirdi. Türkiye’nin ilk bulut tabanlı insan kaynakları (İK) ve personel yönetimi sistemi Kolay İK’yı tercih eden SHERPA’nın Kurucusu Yakup Bayrak, “İzin almanın, izinleri onaylatmanın, vize evrakları toplamanın bu kadar kolay ve hızlı olabileceğini biz de tahmin etmiyorduk” dedi. “Kolay İK, SHERPA’nın yalnız izin değil; eğitim, bordro, harcama, zimmet ve özlük bilgileri gibi İK yönetimine dair pek çok konudaki iş yükünü en aza indirirken, zamandan da tasarruf sağladı.”

Kolay İK ile deneyimlerini paylaşan Yakup Bayrak, “Ekibimizde proje yöneticileri, araştırmacılar, görsel iletişim tasarımcıları ve veri analizi uzmanları gibi çeşitli disiplinlerden profesyoneller yer alıyor. Takım oyununa ve tasarımın problem çözmek olduğuna inanıyoruz. Kolay İK, bu anlamda bizim şirket kültürümüze çok uygun bir hizmet sunuyor. Kolay kullanımlı ara yüzleriyle bize operasyonel açıdan çok vakit kazandırıyor. Kolay İK, bizi yalnızca Excel’den kurtarmadı, aynı zamanda en değerli kaynağımız olan zamanı verimli kullanmamızı da sağladı.” dedi.

Kolay İK Kurucu Ortağı Efecan Erdur ise “Aylık 49 TL’den başlayan fiyatlarımızla kısa zamanda 3.500’den fazla şirkete hizmet vermeye başladık. Pazarlama ve iletişim sektörlerinden Kolay İK’yı tercih edenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Farklı disiplinlerden gelen yaratıcı ekiplerin çalıştığı bu şirketlerin, İK alanındaki ihtiyaçlarını iyi anladığımızı ve onlara katma değer sağlayan çözümler üretebildiğimizi görmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

Kolay İK Hakkında
Kolay İK, Türkiye’nin ilk bulut tabanlı insan kaynakları ve personel yönetim sistemi. Şirketlerin personel yönetimine dair tüm süreçlerini tek çatı altından yürütmesine olanak sağlayarak verimliliklerini artırıyor, olası hataları azaltıyor. İK çalışanlarının en temel ihtiyaçlarına cevap vererek onların iş yükünü en aza indirgeyen sistem, katma değerli işlere odaklanmalarına olanak tanıyor. İzinler, eğitimler, bordro, harcamalar, zimmet ve özlük bilgileri, performans yönetimi gibi birçok konuda çözümler sunan Kolay İK, aylık 49 TL’den başlayan fiyatlarla kullanılabiliyor.

SHERPA Hakkında
SHERPA, DAM Startup Studio’nun ilk girişimdir. 2013’te kurulan SHERPA, masaüstü, mobil ve Smart TV’lerde yayınlanan dijital ürün ve servisler için sonuç odaklı kullanıcı deneyimi tasarımları yaratmak amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne Samsung, Arçelik, Beko, Grundig, Unilever, Avea, Brisa, Temsa, Radore, Joy Game, n11.com, Zingat.com, Hepsiburada.com, Monitera, Koalay.com, Mealbox.com, Fleetcorp ve Bookinturkey.com gibi kendi alanlarında lider çok uluslu veya ulusal birçok kuruluş için yatırıma geri dönüşü yüksek dijital deneyim projeleri sunmuştur. SHERPA, FROSMO, VWO ve Optimizely’nin UX alanında ilk ve tek resmi Türk çözüm ortağıdır ve gerçekleştirdiği başarılı projeler ile bu yıl alanında dünyadaki en prestijli 2 ödülden biri sayılan Awwwards’da Onur Ödülü almıştır. Daha fazla bilgi için SHERPA web sitesini ya da çok kısa sürede Dijital Tasarım ve Ürün Geliştirme konularında 50 bin takipçisi ile en zengin Türkçe kaynaklardan biri olan SHERPA Blog’u ziyaret edebilirsiniz.
 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv