DERYA ŞEN ÇOCUK SAHİBİ OLDU

Elif isimli günlük dizi filmin güzel oyuncusu Derya Şen, 4. Sezonda yapımın kadrosunda yer alırken küçük oyuncu Deniz İrem Morkoç’un manevi annesi oldu. Güzel oyuncu Derya Şen “ Deniz İrem Morkoç diziye girdiğinden beri yapımın fanatikleri senin çocuğun mu diye sosyal medyadan yazıyorlar. Ben doğursam bana bu kadar benzerdi sanırım, ayrıca oyunculuktaki yeteneği olağan üstü olan bir çocuk yıldız. Allah bana da onun gibi bir evlat nasip etsin, artık bu tatlı ve yetenekli kız benim manevi kızım” dedi.

02 Eylül 2017 Cumartesi 10:03
DERYA ŞEN ÇOCUK SAHİBİ OLDU
DERYA ŞEN MANEVİ ANNE OLDU!

Kanal 7 ekranlarının fenomen dizi filmi Elif’in çekimleri büyük bir hızla devam ediyor. Yenilenen senaryosu ve oyuncu kadrosuyla çehresini değiştiren Elif isimli günlük dizi, 18 Eylülde seyircisiyle sürprizleriyle buluşmak için gün sayıyor.

Elif isimli günlük dizi filmin güzel oyuncusu Derya Şen, 4. Sezonda yapımın kadrosunda yer alırken küçük oyuncu Deniz İrem Morkoç’un manevi annesi oldu.

Güzel oyuncu Derya Şen “ Deniz İrem Morkoç diziye girdiğinden beri yapımın fanatikleri senin çocuğun mu diye sosyal medyadan yazıyorlar. Ben doğursam bana bu kadar benzerdi sanırım, ayrıca oyunculuktaki yeteneği olağan üstü olan bir çocuk yıldız. Allah bana da onun gibi bir evlat nasip etsin, artık bu tatlı ve yetenekli kız benim manevi kızım” dedi.

En büyük arzusunun anne olabilmek olduğunu her fırsatta dile getiren Derya Şen, Annelik özlemini Elif dizisinin küçük yıldızlarıyla bastırıyor. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv