Derya Şen Tatile Çıkamadı..Havuzda Senaryo Çalıştı

İşleri dolayısıyla tatile gitme fırsatını bulamayan Derya Şen, havuz başında bile olsa senaryosunu çalışıyor. Temmuz ayı ortalarında Konya’da çekilecek olan komedi tarzındaki 'Hayatta Olmaz' İsimli sinema filminde komik olmakla birlikte güzelliğiyle akıllara giren şuh bir karaktere hayat vermeye hazırlanıyor.

20 Temmuz 2017 Perşembe 14:50
Derya Şen Tatile Çıkamadı..Havuzda Senaryo Çalıştı
HAVUZ BAŞINDA SENARYO ÇALIŞTI

Elif isimli günlük dizi filmin güzel oyuncusu Derya Şen, başrolünü oynayacağı sinema filmi için çalışmalara ara vermiyor. İşleri dolayısıyla tatile gitme fırsatını bulamayan Derya Şen, havuz başında bile olsa senaryosunu çalışıyor.

Temmuz ayı ortalarında Konya’da çekilecek olan komedi tarzındaki “Hayatta Olmaz” İsimli sinema filminde komik olmakla birlikte güzelliğiyle akıllara giren şuh bir karaktere hayat vermeye hazırlanıyor.

Senaryosunu Emre Çaltılı’nın yazdığı “Hayatta Olmaz” isimli sinema filminin yönetmen koltuğunda yine Emre Çaltılı oturuyor. Başarılı oyuncu Derya Şen “Emre Çaltılı çok iyi bir oyuncu kameranın hem önünü hem de arkasını çok iyi biliyor. Elif isimli günlük dizi filmde bir sezon birlikte oynadık, benden alacaklarından emin çok iyi bir sinema filmi önümüzdeki sezon beyazperdede olacak” dedi.

Güzel oyuncu hem tatilini hem işinin ön çalışmalarını havuz başında yapıyor. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv