Sinemada Derya Şen'e Romantik Evlenme Teklifi!

Elif isimli günlük dizi filmin sevilen oyuncusu Derya Şen evlilik kararı aldı. Tülay karakteriyle dizi filmin sevenleri arasında önemli bir hayran kitlesine sahip olan Derya Şen, sürpriz bir şekilde evlilik teklifine evet dedi. Müstakbel eşini herkesten gizleyen Derya Şen, mutluluğuna nazar değmesinden korktuğu gibi camiada kimseye güveni olmadığını da ifade etti.

29 Mart 2017 Çarşamba 01:35
Sinemada Derya Şen'e  Romantik Evlenme Teklifi!
GÜZEL OYUNCUDAN EVLİLİĞE YEŞİL IŞIK

Elif isimli günlük dizi filmin sevilen oyuncusu Derya Şen evlilik kararı aldı.

Tülay karakteriyle dizi filmin sevenleri arasında önemli bir hayran kitlesine sahip olan Derya Şen, sürpriz bir şekilde evlilik teklifine evet dedi.


Güzel oyuncu damat adayının adını açıklamadı!

HAVADİS TÜRK - Müstakbel eşini herkesten gizleyen Derya Şen, mutluluğuna nazar değmesinden korktuğu gibi camiada kimseye güveni olmadığını da ifade etti.

Sinemada romantik bir aşk filmi izlerken evlilik teklifini aldığını belirten başarılı oyuncu “Hiç beklemediğim bir anda sinemada teklif gelince ve ben evet cevabını verince başımdan gül yerine patlamış mısır döküldü” dedi.

Yaz sezonunda iki sinema filmi çekeceğini de sözlerine ekleyen Derya Şen “Sinema filmlerim öncesi nikâh kıymayı istiyorum.

Balayı hayal olacak ve ben nikâh sonrası soluğu setlerde alacağım gibi görünüyor” dedi. Mayıs ayı gibi dünya evine girmeyi planlayan sevilen oyuncu Derya Şen, bu evliliğin kendisine uğur getireceğine inandığını ifade ederken, yuvasını kurmuş oyuncuların daha disiplinli ve düzenli olduklarını sözlerine ekledi.
 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv