ÜNLÜ OYUNCU ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Derya Şen Akbacak, hamileliğin 8. Ayında hiç beklemediği bir durumla karşılaştı. Helpp sendromu denilen aşırı stres kaynaklı bir rahatsızlıkla karşılaşan güzel oyuncu, çocuğuyla birlikte ölüm tehlikesiyle burun buruna geldi. 15 gün yoğun bakımda kalan sevilen oyuncu Derya Şen Akbacak, erken doğuma alınarak oğlu Toprak Can Akbacak ile kurtuldu.

31 Temmuz 2018 Salı 13:15
ÜNLÜ OYUNCU ÖLÜMDEN DÖNDÜ
DERYA ŞEN, OĞLUNA ERKEN KAVUŞMAK ZORUNDA KALDI!

Ünlü oyuncu Derya Şen Akbacak, nikahmasasına hamile olarak oturduğu şef Ayvaz Akbacak ile çocuklarını kucaklarına alacakları gün için geri sayıma başladılar. Sorunsuz geçen hatta hamile olduğu süre içinde rol aldığı dizi filmdeki çalışmasını başarıyla sürdüren Derya Şen Akbacak, hamileliğin 8. Ayında hiç beklemediği bir durumla karşılaştı.

Helpp sendromu denilen aşırı stres kaynaklı bir rahatsızlıkla karşılaşan güzel oyuncu, çocuğuyla birlikte ölüm tehlikesiyle burun buruna geldi.

15 gün yoğun bakımda kalan sevilen oyuncu Derya Şen Akbacak, erken doğuma alınarak oğlu Toprak Can Akbacak ile kurtuldu.

İstanbul Üniversitesi Çapa hastanesinde yatan Derya Şen Akbacak
, hamile hanımları hamilelikleri sırasında oluşan bu sendroma karşı şöyle uyardı “ Hamileliğim süresince 7 ay setlerde sıkıntısız çalıştım. Hamileliğin son ayında, nazara geldiğimi düşünüyorum. Nazarı, kıskançlığı bol bir camiada iş yapıyoruz, bebeğimi gözümden bile sakınıyorum. Bu stres ve korku dolu dönemi bebeğimle birlikte atlattığımız için her an şükrediyorum. Hamileliğin son 3 ayında oluşan Hellp sendromu konusunda anne adaylarını uyarıyorum, kontrollerinizi aksatmayın” dedi.
 
Ölüm riski altında oğlu Toprak Can Akbacak’ı dünyaya getiren ünlü oyuncu Derya Şen Akbacak, bir süre hatahanede gözetim altında tutulduktan sonra taburcu edilecek. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv