Amerika’da “Dünya Markalar Zirvesi” Düzenlenecek.

Dünya Markalar Derneği, “Dünya Yaşlılık Derneği” ile “Engelsiz Yaşam Vakfı”nın işbirliğiyle Amerika’da “Dünya Markalar Zirvesi” düzenleyecek. T.C.Sağlık Bakanlığı ve T.C.Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlıkları’nın da destek verdiği zirve, 14-20 Kasım 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

07 Şubat 2016 Pazar 13:12
Amerika’da “Dünya Markalar Zirvesi” Düzenlenecek.
RAFET EL ROMAN
DÜNYA MARKALAR BİRLİĞİ İÇİN KONSER VERECEK...


HAVADİSTÜRK - Türkiye’de kendi alanlarında göstermiş oldukları sosyal faaliyetlerle toplumu daha da bilinçlendirme konusunda dikkatleri çeken Dünya Markalar Derneği, Dünya Yaşlılık Derneği ve Engelsiz Yaşam Vakfı’nın ilk kez uluslararası bir alanda gerçekleştireceği bu önemli zirve, marka devlerini buluşturmalarının yanı sıra, markalaşma yolunda ilerleyen değişik sektörlerden katılımcıları da bir araya getirecek.

Son yıllarda sık sık gündeme gelen markalaşma, marka yönetimi, marka stratejisi, marka tescili ve marka değeri gibi kavramlar Dünya Markalar Derneği’nin üzerinde durduğu konuların başında geliyor. Bu kapsamda Dünya Markalar Zirvesi’nde; başta ileri yaş sağlık turizmindeki markalaşma olmak üzere diğer sektörlerdeki markalaşma konusu masaya yatırılacak. Zirvede ayrıca, dünyada tanınmış üst yüzey yönetici, bürokrat, yatırımcı ve iş adamları, deneyimlerini, markalaşma yolunda dikkat edilmesi gereken kuralları paylaşacaklar.

Miami’de Las Vegas’ta gezi ve zirve…

Ayrıca katılımcılar arasında iletişim ve iş bağlantılarının da sağlanabilmesinin hedeflendiği zirve kapsamında Los Angeles’ta, "Networking" amaçlı geziler düzenlenecek. Katılımcılar Los Angeles’ta Hollywood Bulvarı, Sunset Bulvarı ve Beverly Hills gibi önemli merkezleri gezme fırsatı bulacaklar. Ardından Las Vegas’a geçecek olan katılımcılar, burada düzenlenecek Dünya Markalar Zirvesi’ne katılacaklar. İki gün sürecek zirvenin galasında ise Rafet El Roman konser verirken, ayrıca katılımcılara 2015 yılında gösterdikleri MARKA çalışmaları nedeniyle uluslararası akrediteli sertifika ve ödülleri takdim edilecek.

Dünya Markalar Derneği Bşk. Umut ÇINAR, Engelsiz Yaşam Vakfı Bşk. Atilla KAPLAKARSLAN’a geçtiğim ay başında düzenlenen Engelsiz Yaşam Vakfı “Yılın En İyileri” ödül töreni gecesinde bu konuyla ilgili bir plaket vermişti.


    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv