Faşist Nazi Kalıntısı Hollanda Sahnede!

Faşist Nazi Kalıntısı Hollanda Sahnede!

Faşist ve Nazi kalıntısı Hollanda ve polisi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'yı sınır dışı ederek büyük bir skandala imza attı!

12 Mart 2017 Pazar 11:24
Faşist Nazi Kalıntısı Hollanda Sahnede!
İNSAN HAKLARI İHLALCİSİ FAŞİST HOLLANDA BAKANIMIZI SINIR DIŞI ETTİ!!!

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya, "Demokratik ve insani değerler ayaklar altına alınarak Nijmegen sınırından Almanya'ya götürülüyorum. Tüm vatandaşlarımız adına bunu kınıyorum."


HAVADİS TÜRK - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, sosyal medya hesabı twitter üzerinden yaptığı açıklamada, Türkiye'nin Rotterdam Başkonsolosluğuna girişine izin verilmeyişine yönelik güncel durum hakkında paylaşımda bulundu. Kaya, "Demokratik ve insani değerler ayaklar altına alınarak Nijmegen sınırından Almanya'ya götürülüyorum. Tüm vatandaşlarımız adına bunu kınıyorum. Bu faşist uygulama karşısında demokrasi adına dünyanın tavır alması gerekiyor. Bir kadın bakana yapılan bu muamele asla kabul edilemez." ifadelerini kullandı.

IRKÇI HOLLANDA VE FAŞİST BAŞBAKANI RUTTE'NİN TALİMATIYLA POLİSİ ORANTSIZ ŞİDDET VE GÜÇ UYGULADI.MASUM VE SAVUNMASIZ TÜRK HALKINA KÖPEKLİ,ATLI VE COPLU POLİSLER TOMALARLA KİMYASAL SU SIKTI!

Nazi görüntüleri...

Faşistler savunmasız masum Türk vayantaşlarına tomalarla kimyasal su sıktı!

Bölücü terör örgütlerini destekleyen ve propagandalarından korkmayan Hollanda, Türk bakandan korkru!
TÜRKİYE'YE KARŞI FAŞİST UYGULAMA İÇERİSİNE GİREN NAZİ KALINTISI HOLLANDA'NIN ÇIKARDIĞI KRİZ FAŞİST ALMAN BASININDA YER ALDI...

Almanya'nın en çok satan gazetesi Bild, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın Hollanda tarafından Almanya'ya geri gönderildiğini hatırlatarak, Türkiye'nin Rotterdam Konsolosluğu önünde toplanan Türklere polisin toma'larla müdahale ettiğini aktardı.

Alman kamu kanalı ARD'nin haber sitesi tagesschau.de ise, tartışmanın büyüdüğünü belirterek, "Seçim toplantısı tartışmasından diplomatik krize" gelindiğini yazdı.

Frankfurter ALlgemeine Zeitung gazetesi ise, "Hollanda Türk bakanı Almanya'ya geri gönderdi" başlığıyla verdiği haberinde," Polis Aile Bakanı Kaya'nın Rotterdam Türk konsolosluğuna girmesini engelledi. Olaylar yaşandı" bilgisini paylaştı.

Hollanda ile Türkiye arasındaki tırmanan gerilimi "Toplantı krizi büyüyor" başlığıyla veren Die Zeit ise," Hollanda Türk bakanı sınır dışı etti ve göstericilere tazyikli su sıktı. Türkiye misilleme yapacağını duyurdu" diye yazdı.

Görsel ve Yazı Kaynağı:Kıbrıs basını-google-facebook

 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv