Groupon uzaya uçuruyor

İnanılması güç ama gerçek! Groupon, VIP First Class’la yaptığı iş birliği kapsamında, 1 Nisan’da çok ilginç ve ayrıcalıklı bir deneyim kampanyası sunuyor. Sınırlı sayıda satışa sunulacak bu kampanyayı satın alanlar bir MİG-29’un içerisinde stratosfere doğru yol alacak,

30 Mart 2013 Cumartesi 12:15
Groupon uzaya uçuruyor

Hayatlarında bir kere yaşayabilecekleri, çok özel deneyimlere imza atmak isteyenler için Groupon, inanılması güç, birbirinden ilginç deneyimleri üyelerinin bir tık uzağına getiriyor. Groupon, dünyanın birçok yerine yayılmış ofisleri ile yüzde 100 müşteri memnuniyeti algısıyla hizmet sunmakta olan VIP First Class’la yaptığı iş birliği kapsamında, 1 Nisan’dan itibaren çok farklı ve ayrıcalıklı deneyimler sunuyor.

Sınırlı sayıda satışa sunulacak olan bu deneyimlerden biri de, MİG-29 Stratosfer Uçuşları. Groupon’un bu kampanyasını satın alanlar stratosfere doğru yol alıyorlar! En hızlı avcı uçaklarından kaçabilmek için tasarlanan MİG-29, inanılmaz güçlü motoru sayesinde, diğer savaş uçaklarının uçamadığı yüksekliklere çıkabiliyor. Yükseklik göstergesinin deli gibi dönmesine neden olan bu mükemmel uçak, kısa süre içinde 30 bin metre yüksekliğe çıkarak evrene açılan kapıyı aralamayı başarıyor.

Bir MiG-29'un içerisinde stratosfere doğru yol alırken etrafınızı saran yıldızları ve altınızda dönen yerküreyi görme deneyimi sizi bekliyor! Groupon’un bu çok özel kampanyasını satın alanlar, Moskova’ya vardıktan sonra VFC Agency’nin yöneticisiyle buluşuyorlar. Lüks araçlarla transferler yapıldıktan sonra uçuş öncesi hazırlıklar, planlamalar ve sağlık kontrolleri tamamlanıyor.

MİG-29 ile yerden 22 km yükseklikte 45 dakika uçuluyor. Uçuş anısına hazırlanan sertifika katılımcıya verildikten sonra istenen adrese özel transfer sağlanıyor.

sts a

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv