Pegasus Barselona Uçuşlarına Başlıyor

Pegasus Hava Yolları, 16 Mayıs’tan itibaren uçacağı Barselona uçuşlarının biletlerini satışa sundu.

15 Mart 2013 Cuma 15:01
Pegasus Barselona Uçuşlarına Başlıyor
Haber Merkezi - Pegasus misafirlerinin büyük bir heyecanla beklediği ve 16 Mayıs’tan itibaren haftanın 7 günü saat 10.15’te İstanbul’dan, saat 14.05’te Barselona’dan olacak şekilde karşılıklı seferlerle gerçekleştirilecek Barselona hattı uçuşları, 59,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Pegasus misafirleri, Pegasus’un yurt dışında 40. uçuş noktası olan Barselona’dan yurt içinde Adana, Alanya Gazipaşa, Ankara, Antalya, Batman, Bodrum, Dalaman, Denizli, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kayseri, Konya, Kütahya Zafer, Malatya, Nevşehir, Şanlıurfa, Samsun, Trabzon ve Sivas olmak üzere 21 noktaya; yurt dışında ise Almati, Amsterdam, Bakü, Berlin, Beyrut, Bişkek, Donetsk, Dubai, Kharkiv, Köln, Kopenhag, Krasnodar, Kuzey Kıbrıs, Londra, Marsilya, Omsk, Tahran, Tel Aviv, Tiflis ve Stokholm, olmak üzere 20 noktaya, toplamda 41 noktaya bağlantılı olarak uçabilecekler.

Pegasus Hava Yolları İspanya’daki ilk uçuş noktası olan Barselona ile misafirlerine uygun fiyatlı, güvenilir ve tam zamanında seyahat imkanı sunduğu uçuş noktalarının sayısını 28 ülkede toplam 70 noktaya ulaştırdı. Pegasus misafirleri, sefer bilgilerine Pegasus Hava Yolları satış noktalarından ve www.flypgs.com internet adresinden ulaşabilirler.

Barselona:
Futbolun, Gaudi’nin, Picasso’nun, Dali’nin, Latin müziğinin ve lezzetli Tapas’ların rüya şehri Gaudi’nin şehre hayat veren Unesco Dünya mirası listesinde yer alan mimari eserleri, sımsıcak Akdeniz iklimi ve güler yüzlü Akdeniz insanları ile Barselona yalnızca Katalonya özerk bölgesinin başkenti değil sanatın ve mimarinin de gönüllerdeki başkenti…

Modernizme ev sahipliği yaptığı kadar sokaklarında sergilenen Gotik sanatın gözbebeği eserler ile de göz dolduran şehir, dillere destan futbol takımı, hareketli gece hayatı ve “Tapas” başta olmak üzere İspanya’ya özgü pek çok yöresel lezzeti ile seyahat severlerin en çok ilgisini çeken şehirlerden…
Yaz aylarında hareketliliğin doruk noktaya ulaştığı Barselona’yı keşfetmek isteyenler için bu rüya seyahat artık Pegasus ile gerçek oluyor. Pegasus misafirleri, Barselona’da yer alan turistik otobüsler ile keyifli bir şehir turu yapabilir, Barcelona’nın ünlü caddesi La Rambla’da pek çok sokak sanatçısının sergilediği ilginç gösterileri izleme fırsatı bulabilirler.
Ayrıca, dünyaca ünlü Barcelona F.C futbol takımının stadyumunu ziyaret ederek ve Flamenko dans gösterilerini izleyerek Barselona ruhunu yaşayabilirler.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv