UPS, 220 Ülkeye Uçuyor

UPS (NYSE:UPS), geçtiğimiz günlerde, uluslararası gönderilere yönelik hızlı ve güvenilir yurt dışı hizmetlerinden biri olan UPS Worldwide Expedited®’in kapsama alanının dikkate değer bir şekilde genişlediğini duyurdu.

11 Mart 2013 Pazartesi 20:07
UPS, 220 Ülkeye Uçuyor

Kapsama alanı üç kat arttırılan hizmet, artık 220’den fazla ülke ve bölgeye, üç ila beş iş günü içerisinde teslimat imkanı sağlıyor. Bu genişleme, UPS’nin Türkiye’de bulunan müşterilerine küresel erişimlerini arttırma ve nereye gönderi yaparlarsa yapsınlar, teslimat hızı ve maliyeti dengeleme konularında yardımcı olacak.

UPS Uluslararası Pazarlama Başkan Yardımcısı John Sutthoff şöyle konuştu: “UPS Worldwide Expedited, müşterilerimize Worldwide Express hizmetimizle edindikleri güvenilir ve etkili kapıdan kapıya teslimat, takip görünürlüğü ve UPS’nin gümrük müşavirliği tarafından sağlanan hızlı gümrükleme işlemlerinin tamamlanması gibi imkanlar sunuyor.

Worldwide Express hizmetimizden farklı olarak UPS Worldwide Expedited, daha ekonomik ve günü belirli teslimat hizmeti sağlıyor. Perakende ve tüketici ürünleri, endüstriyel üretim ve ileri teknoloji sektörü müşterileri, UPS’nin sınıfının en iyisi IT ve operasyonel alt yapısı ile desteklenen bu hizmetini özellikle güvenilirliği ve görünürlüğü nedeniyle çekici buluyor.

” Sutthoff sözlerine şöyle devam etti: “

Ülke sınırlarının ötesinde genişleyen şirketler, kendi ülkelerinde meydana gelen ekonomik gerilemelerden kendilerini daha iyi korurlar. Bugünün durgun ekonomisinde bile, UPS’nin onlarca yıldır yaptığı şeyi, yani küreselleşmeyi kullanarak işlerini büyüten müşterilerimiz var.

” Sutthoff sözlerini şöyle sonlandırdı: “


Küresel ticaret ve e-ticaret büyümeye devam ettikçe, müşterilerimiz ürünlerini ekonomik bir şekilde gönderme esnekliği ile birlikte yeni pazarlara açılma ihtiyacı duyacaklar. UPS’in Worldwide Expedited hizmetinin kapsama alanının genişletilmesi, bu erişimi sağlayacak ve her büyüklükteki ithalatçı ve ihracatçı şirketin aynı şekilde bu dinamik büyümeye katılmasına yardımcı olacak.

UPS Worldwide Expedited servisinin hizmet alanının genişletilmesini Türkiye açısından değerlendiren UPS Türkiye Ülke Pazarlama Direktörü Teoman Ünal ‘Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına farklı hizmetler sunuyoruz.

Acil gönderileri için günün üç ayrı zamanında teslimat garantili Express hizmetlerimizden faydalanan müşterilerimiz, hız ile ekonomiyi dengelemek istediklerinde ise UPS Worldwide Expedited hizmetimizi tercih edebiliyor. Bu hizmetin genişletilmiş kapsama alanı ile Türk ihracatçılar artık 220’den fazla ülke ve bölgeye UPS güvenilirliği ve hızı ile açılırken, aynı zamanda maliyetlerini de dengelemiş olacaklar’ dedi.

UPS, son birkaç yıldır hakim olan dengesiz ekonomik koşullar, şirketlerin istikrar ve büyüme fırsatları için küresel pazarda kendilerine bir yer aramaları gerektiğinin altını çiziyor. UPS ilk olarak 1970’lerin ortalarında ABD dışına çıkarak Kanada ve Batı Almanya’da yurt içi gönderi hizmetleri sunmaya başladı.

1980’lerde ise UPS hızlı bir şekilde, dünyanın dört bir yanında alım ve teslimat hizmetleri sunmak üzere entegre bir hizmet ağı kurmaya yönelik çalışmalar yürüttü. UPS, kısa bir süre önce aralarında aşağıda belirtilenlerin de bulunduğu diğer önemli uluslararası ürünlerini ve hizmetlerini sundu.

STS A

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv