AB uzmanı yetiştiriyor

Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi, ‘Avrupa Birliği Proje Hazırlama ve Yönetimi Sertifika Programı’nın bu yıl 11.si gerçekleştirilecek.

12 Mart 2013 Salı 15:30
AB uzmanı yetiştiriyor
Haber Merkezi-12.03.2013 İstanbul, Avrupa Birliği Fonu’ndan yararlanmak isteyenlere yönelik hazırlanan Avrupa Birliği Proje Hazırlama ve Yönetimi Sertifika Programı, Avrupa Birliği Projeleri Hazırlama, Sosyal Projeler ve Proje Yönetimi Eğitimleri’ni kapsayacak.

Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi tarafından uygulanan Avrupa Birliği Proje Hazırlama ve Yönetimi Sertifika Programı, Avrupa Birliği için sosyal projeler hazırlamak, geliştirmek ve bu alanda uzmanlaşmak isteyen özel sektör kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ile programa katılmak isteyenlere yönelik oluşturuldu. AB projesi ve diğer sosyal projelere başvuru kapasitelerinin geliştirilmesi hedefiyle başlatılan sertifika programı 20 saatlik bir eğitimden oluşuyor.

16-23-30 Mart tarihlerinde verilecek derslerde sertifika programını başarıyla tamamlayanlar, AB uzmanı sıfatıyla proje hazırlayabilir konuma geliyorlar. Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi, AB Proje Yönetimi Sertifika Programı bugüne kadar 100’den fazla mezun verdi.

AB Bakanlığı, 2002-2012 yılları arasında sosyal içerikli konularda 58 farklı hibe programı kapsamında sivil toplum kuruluşları tarafından geliştirilmiş ve Değerlendirmeler Merkezi Finans ve İhale Birimi tarafından kabul görmüş 3093 projeye 386.667.96.50 TL finansman sağladı.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv