CEO’lar Özyeğin Üniversitesinde

Özyeğin Üniversitesi iş dünyasının önde gelen yöneticilerini “HR in C-Suite” Panelinde bir araya getirdi. CEO’ların İnsan Kaynakları Yönetiminden beklentilerinin ve İnsan Kaynaklarını nasıl konumlandırdıklarına dair görüşlerinin paylaşıldığı Panel, 14 Mart’ta PERYÖN-Türkiye İnsan Yönetimi Derneği işbirliği ile Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü’nde gerçekleşti.

15 Mart 2013 Cuma 00:11
CEO’lar Özyeğin Üniversitesinde
Haber Merkezi- Ulusal ve uluslararası alanda fark yaratan ve iş hayatında tercih edilen bireyler yetiştirme iddiasını taşıyan Özyeğin Üniversitesi, öğrencilerin dâhil olabildiği ve iş dünyasından yöneticilerle bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunduğu etkinliklerden birini daha gerçekleştirdi.

PERYÖN-Türkiye İnsan Yönetimi Derneği işbirliği ile 14 Mart’ta Çekmeköy Kampüsü’nde gerçekleşen ‘HR in C-Suite’ Panel’inde bu kez CEO’ların gözünden İnsan Kaynakları değerlendirildi. CEO’ların İnsan Kaynakları Yönetiminden beklentilerini ve İnsan Kaynaklarını nasıl konumlandırdıklarına dair görüşlerini paylaştığı Panel, iş dünyasının önde gelen insan kaynakları yöneticilerini bir araya getirdi.

Özyeğin Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Erhan Erkut’un açılış konuşmasıyla başlayan Panel, Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü M. Özyeğin, MediaSa Yönetim Kurulu Başkanı Demet Sabancı Çetindoğan, PwC Türkiye Başkanı Haluk Yalçın, Mavi Jeans Genel Müdürü Cüneyt Yavuz’un katılımı ve Habertürk TV Program Sunucusu Balçiçek İlter’in moderatörlüğü ile gerçekleşti.

Özyeğin Üniversitesi Sektörel Eğitim ve Öğrenci Gelişiminden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Esra Gençtürk “Günümüzde yatırımların önemli bir oranını insan kaynakları oluşturuyor. Pozitif iklim yaratılan kurumların iş verimliliği ve çalışan performansı son yıllarda çok arttı. Biz Özyeğin Üniversitesi olarak, öğrencilerimize hem yetkinliklerinin arttırılmasını sağlayan, hem de iş dünyasına hazırlayan sektörlerle iç içe özel eğitimler düzenliyoruz.

Amacımız, öğrencilerimizin iş dünyasında daha yetkin, motivasyonu yüksek ve ilk günden değer yaratan gençler olarak yer almalarını sağlamak” dedi.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv