Kadir Has'dan Spor Semineri

Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi’nin uluslararası etkinlikleri çerçevesinde, Londra Üniversitesi’nde Spor Yönetimi Araştırma Merkezi Müdürü Sean Hamil ile Loughborough Üniversitesi Spor Yönetimi Bölümü Öğretim Görevlisi Borja Garcia Garcia, Avrupa’da ülkeler bazında ve Avrupa Birliği çapında spor yönetimi modellerini ve uygulamalarını “Avrupa’da Spor Yönetim Modelleri” başlıklı seminerde katılımcılarla paylaşacak.

29 Mart 2013 Cuma 11:03
Kadir Has'dan Spor Semineri

Son yıllarda özellikle UEFA’nın kulüplerin ve federasyonların profesyonelce yönetilmesini sağlamak için başlattığı uygulamalar giderek önem kazanmaya devam ediyor. 2014/2015 sezonundan itibaren Avrupa çapında tam kapasite olarak uygulanmaya başlanacak olan ‘UEFA Kriterleri’ ve ‘Finansal Fair Play’ uygulamaları ülke futbolumuzu da yakından ilgilendiriyor.

Bu hususta özellikle finansal ve idari yönetim anlamında Avrupa’nın zirvesinde bulunan İngiliz futbolu diğer ülkelere de örnek teşkil ediyor.

Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi’nin İngiltere’de spor yönetimi alanında hem akademik hem de idari anlamda çalışmalarıyla tanınan Sean Hamil ve Borja Garcia Garcia’nın konuşmacı olarak katılacağı 30 Mart 2013 Cumartesi günü Saat: 10.00’da başlayacak.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv