Modacı Muammer Ketenci'den Eğitim Projesi

Modacı Muammer Ketenci ve Girne Amerikan Üniversitesi işbirliği olan MK AKADEMi projesi eğitim açılış galası yoğun bir katılımla gerçekleşti.

28 Ekim 2016 Cuma 14:38
Modacı Muammer Ketenci'den Eğitim Projesi
MK AKADEMİ: BU AKADEMİ ÇOK KONUŞULACAK..

FARKINDALIK YARATAN SIRADIŞI EĞİTİM PROJESİNDE SEKTÖRE YENİ ENLER KAZANDIRILACAK


Modacı Muammer Ketenci ve Girne Amerikan Üniversitesi işbirliği olan MK AKADEMi projesi eğitim açılış galası yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Girne Amerikan Üniveritesi Beşiktaş Yerleşkesinde gerçekleşen etkinliği spiker ve sunucu Burak Törün ve Ece Pirim sundu. MK Akademi Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Muammer Ketenci ve GAÜ İstanbul Akademiler Direktörü Sn.Dr.Deniz Kite Güner’in açılış ve tanıtım konuşmalarıyla başlayan kokteylde Akademi eğitmenleri, iş ve sanat dünyası, öğrenciler ve değerli basın mensupları yoğun ilgi gösterdi. Muammer Ketenci ve Deniz Kite konuşmalarında; ‘’ülkemizin eksiği olan sanatsal bakış açısını biz bu akademide vererek sektöre bilinçli ve donanımlı bireyler yetiştireceğiz’’ dediler.

Türk sinemasının önemli duayen oyuncularından ve ayrıca Akademi Eğitim kadrosunda eğitmen olarak görev alan Engin Çağlar ve Ferdi Merter’de kısa bir konuşma yaparak ‘’böylesi özel bir projede yer almak bize de heyecan veriyor’’ dediler.

MK Akademi Koordinatörü ve aynı zamanda Girne Amerikan Üniversitesi mezunu İletişim ve Basın Danışmanı Çağlar Tuncer ise; konuşmasında ‘’sektördeki yeni enleri bu akademi ülkemize ve dünyaya kazandırarak, farkındalık yaratacaktır’’ dedi.

MK Akademi’nin ‘’Sihirli Asa’’ Atölyelerinin ilk öğrencilerinden Hakan Tepe ise, ‘’ Böyle bir eğitim kadrosunun ve yenilikçi bir müfredat yapılanmasının olduğu bu akademinin ilk mezunlarından olacak olmak bana gurur veriyor’’ dedi.

“Başarmak! Bizimle başlar...” sloganıyla yola çıkan Akademi bünyesinde, 19 farklı bölümde Sıradışı, teoriyle birlikte uygulaması bol eğitimler, alanının en nadide isimleri ve en değerli uzmanlarıyla verilecek. Akademi eğitim kadrosunda Ferdi Merter, Engin Çağlar, Anta Toros, Gözde Mukavelat, Ece Pirim, Burak Törün, Eylül Hantezel, Nurseli İdiz, Neslihan Yavuzcan, İpek Tanrıyar, Berfu Beysanoğlu, Fulden Uras, Bülent Develi, Şevval Özçelik, Berfu Beysanoğlu , Gönül Gül, Nurcihan Sekban, Ferit Akgül, Orhan Yay, Onur Yaman, Seda Türkoğlu, Gülay Sütçü, Sibel Gökçe, Murat Yay, Semra Yaman, Fatma Arık, Hüseyin Akdağ, Dr. Ufuk Alatekin, Nihal Taşbaşı, Guru Aybüke, Koray Algün, Müjdat Kavas, Hazal Ulukurt, Ayça Törün , Cihan Çelik gibi bir çok değerli isim yer alıyor.

İstanbul’un yeni sanat merkezi olan Beşiktaş’ın göbeğinde, yeniden dekore edilen GAÜ Beşiktaş Yerleşkesi’nde MK Akademi’de Sihirli Asa Atölyeleri, Modelistlik, Model ve Ürün Geliştirme, Stilistlik ve Moda Tasarım , İmaj ve Stil Danışmanlığı, Takı Tasarımı, Mankenlik ve Zarafet, Tiyatro, Sinema ve Televizyonda Oyunculuk, Profesyonel Makyaj ve Saç Tasarımı, Kalıcı Makyaj, Cilt Bakımı ve Güzellik Uzmanlığı, Marka ve İletişim Danışmanlığı, Spikerlik ve Sunuculuk, Konuşma (Diksiyon) , Fotoğrafçılık, Moda Fotoğrafçılığı, DJ’lik ve Radyo Programcılığı, Dijital Medya Uzmanlığı, Bireysel Gelişim ve Koçluk Sanatı, Doktor Asistanlığı gibi bölümlerde eğitimler verilecektir.

Bunlarla birlikte saygıdeğer Muammer Ketenci’nin “ülkemizin acil ihtiyacı” olarak tanımladığı ve ‘’Sihirli Asa’’ adıyla düzenleyeceği, tamamen kendi düşüncesiyle ortaya konmuş çok özel 48 saatlik bir eğitim programı da, her alandaki bireylere açık olarak düzenlenecektir. Bu program, içindeki güzelliği ve estetiği ortaya koymak isteyen, kelebek gibi dönüşmeye hazır kadın-erkek herkesin şimdiden çok ilgisini çekmektedir!

havadistürk 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv