TEV Yurtdışı Yüksek Lisans başvuruları

TEV Yurtdışı Yüksek Lisans başvurularını başlattı. Burs başvuruları 29 Mart’a kadar devam edecek.

06 Mart 2013 Çarşamba 11:33
TEV Yurtdışı Yüksek Lisans başvuruları

TEV YURTDIŞI YÜKSEK LİSANS BAŞVURULARI BAŞLADI!

Türkiye’nin liderlerini yetiştirmeyi hedef edinen TEV (Türk Eğitim Vakfı), 2013 – 2014 öğretim döneminde yurtdışında yüksek lisans eğitimine devam edecek öğrencilerin eğitimlerine katkıda bulunmak amacıyla TEV Yurtdışı Yüksek Lisans başvurularını başlattı. Burs başvuruları 29 Mart’a kadar devam edecek.

TEV 2013-2014 öğretim döneminde yurtdışında yüksek lisans eğitimine devam edecek öğrencilere yönelik Yurtdışı Yüksek Lisans başvurularını başlattı.

Almanya ve Fransa ile işbirliği çerçevesinde yürütülecek olan burs programına başvurmak isteyen adayların başvuru belgelerini www.tev.org.tr internet sitesinden doldurarak TEV’e teslim etmeleri gerekiyor.

TEV ile Alman Akademik Değişim Servisi (DAAD) müşterek burslarına, Mühendislik Bilimi (Tüm Mühendislikler), Bilgisayar Bilimi ve Matematik, Doğa Bilimi, Ziraat ve Orman, Çevre Bilimi, Bölgesel Planlama, Sanat ve Tasarım (Mimarlık), Tıp, Halk Sağlığı, Tıbbi Mühendislik, Ekonomi ve İşletme, Sosyal ve Kültürel Çalışmalar, Eğitim Bilimleri, Alman Dili ve Edebiyatı, Psikoloji, İşbirliğini Geliştirme, Avrupa Birliği Çalışmaları ile Avrupa veya Uluslararası Hukuku dallarında eğitim almak isteyen öğrenciler başvurabilecek.

TEV ile Fransa Büyükelçiliği ile ortaklaşa yürütülen Master bursları yalnızca Master 2 öğrenimi için verilecek ve tüm alanları kapsayacak. Bu burslara yönelik öğrenim dili Fransızca veya İngilizce olarak seçilebilecek.

Tüm başvuru ve değerlendirme süreci ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.tev.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

STS A

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv