University of London'dan diplomaları!

İstanbul Bilgi Üniversitesi ve University of London International Programs ile koordineli olarak yürütülen ‘Ekonomi Bölümü Üstün Başarı Programı’ndan mezun olan öğrenciler Londra’da düzenlenen mezuniyet töreni ile diplomalarını aldılar.

27 Mart 2013 Çarşamba 14:54
University of London'dan diplomaları!

STS A - Ekonomi-İşletme ile Ekonomi-Finans Üstün Başarı Programını tercih eden öğrenciler hem İstanbul Bilgi Üniversitesi hem de University of London diploması almaya hak kazanıyorlar. Bu senenin mezunları ise 19 Mart’ta Londra’da düzenlenen tören ile University of London diplomalarını aldılar.

Bu program, yönetim ve danışmanlık alanlarında kariyer için temel oluştururken daha fazla akademik çalışma için sağlam bir temel sağlıyor. Öğrenciler, finans, muhasebe, sosyoloji gibi tamamlayıcı disiplinlerin temellerini ve gerekli sayısal yöntemleri elde etme fırsatı buluyor, organizasyonların nasıl çalıştığını ve birbirleriyle nasıl bir etkileşimde olduklarını anlayabiliyorlar.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümünde okuyan öğrencilerin bu programa katılmaları için yatay geçiş koşullarını sağlamaları yeterli oluyor. Ekonomi Bölümü Üstün Başarı Programları diğer program öğrencilerine de açık olmakla beraber, bu öğrencilerin başvuruları birinci sınıf sonunda yapılacak sınav ve mülakat ile değerlendiriliyor.

İstanbul Bilgi Üniversitesi
1996 yılında Türkiye’de üniversite yaşamına yeni bir soluk getirmek amacıyla yola çıkan ve kurulduğu günden bu yana öğrencilerine uluslararası gelişim fırsatları sunmaya devam eden İstanbul Bilgi Üniversitesi, Laureate International Universities ağının Türkiye’deki tek üyesidir.
Yaklaşık 800 kişilik bir öğretim kadrosuna sahip olan İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin 11.000’in üzerinde öğrencisi ve 15 bine yakın mezunu bulunmaktadır.

İstanbul Bilgi Üniversitesi, Fen-Edebiyat, Hukuk, İktisadi ve İdari Bilimler, İletişim, Mimarlık ve Mühendislik fakültelerinin yanı sıra yüksekokulları, meslek yüksekokulları ve enstitüleri çatısı altında 85 ön lisans, lisans ve doktora programı sunmaktadır.

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin İstanbul’un merkezinde, Santral, Dolapdere ve Kuştepe olmak üzere üç kampüsü bulunmaktadır.

İstanbul Bilgi Üniversitesi hakkında ayrıntılı bilgiye www.bilgi.edu.tr adresinden ulaşılabilir. http://www.facebook.com/istanbulbilgiuniversitesi http://twitter.com/bilgiofficial

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv