Ünlüler TOÇEV için biraraya geldi

Okumak isteyen ancak ailesinin maddi yetersizliği nedeniyle okuyamayan ya da çalışmak zorunda kalan çocuklara eğitim hayatları boyunca maddi ve manevi destek sağlayan TOÇEV,ünlü isimlerle özel bir işbirliğine imza attı.

15 Mart 2013 Cuma 11:09
Ünlüler TOÇEV için biraraya geldi

ÜNLÜ İSİMLER TOÇEV İÇİN BİR ARAYA GELDİ

Haber Merkezi -TOÇEV, çocuklarına katkı sağlamak için ünlü isimlerin biraraya geldiği özel bir satış kampanyası düzenliyor. Morhipo.com’da 15 Mart 2013 Cuma günü saat 07:00’de başlayacak kampanya kapsamında cemiyet, moda ve sanat dünyasının önde gelen isimlerinden Kenan Doğulu, Kenan İmirzalıoğlu, Beyazıt Öztürk, Suzan Sabancı, Feryal Gülman, Demet Kutluay, Gül Evyap, Siren Ertan, Cemil İpekçi, Tan Sağtürk, Ebru Güzel’in özel eşyaları satışa sunulacak. Siz de Morhipo.com’dan ünlü isimlerin birbirinden özel eşyalarını alın ve çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunun.

Okumak isteyen ancak ailesinin maddi yetersizliği nedeniyle okuyamayan ya da çalışmak zorunda kalan çocuklara eğitim hayatları boyunca maddi ve manevi destek sağlayanTOÇEV,ünlü isimlerle özel bir işbirliğine imza attı.

Kenan Doğulu,Kenan İmirzalıoğlu, Beyazıt Öztürk, Suzan Sabancı, Feryal Gülman, Demet Kutluay, Gül Evyap, Siren Ertan, Cemil İpekçi, Tan Sağtürk, Ebru Güzel’ingünlük hayatlarında kullandıkları, sahnede ya da çekimlerde giydikleri çok özel eşyaları15 Mart 2013 tarihinde saat 07:00’da Morhipo.com’da açılacak özel butikte satışa sunulacak.

Kenan Doğulu’nun şapka, kemer ve gözlüğü, Beyazıt Öztürk’ün kol saati, Siren Ertan’ın kol saati ve kendi tasarımı gömleği, Kenan İmirzalıoğlu’nun gözlük ve ceketi, Gül Evyap, Demet Kutluay, Feryal Gülman ve Suzan Sabancı’nın elbiseleri, Ebru Güzel ve Tan Sağtürk’ün çantaları, Cemil İpekçi’nin yastıklarının satışa sunulacağı butikten elde edilen tüm gelir TOÇEV’e aktarılacak. Ürünler 4 gün boyunca satışta kalacak. Hem sevdiğiniz ünlüye ait özel bir eşya satın almak, hem de TOÇEV aracılığı ile eğitime destek sağlamak istiyorsanız sizleri de kampanyamıza katılmaya davet ediyoruz!

TOÇEV (Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı) hakkında

TOÇEV, Türkiye’nin çeşitli illerinde maddi yetersizlik nedeniyle okuyamayan çocuklara bütün eğitim hayatları boyunca maddi-manevi destek vermekte ve çocukların temel ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 1994 yılında kurulan TOÇEV, Türkiye genelinde 11 ulusal proje yürütmektedir. Yaşasın Okulumuz, Bir Şey Değişir Her Şey Değişir, Günebakan, İlk Yardıma İlk Adım, Parlak Gülüşler Parlak Gelecekler, Evimdeyim, Yarının İzleri, Paylaşmayı Seven Parmak Kaldırsın, İyi Beslenmek İyi Gelecek, Temiziz, Kütüphaneler TOÇEV’in yürüttüğü projelerdir. TOÇEV faaliyetleri ve projeleriyle beş milyon çocuğa dokunmuştur. Daha fazla bilgi için www.tocev.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Morhipo.com Hakkında

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv