Ünlülerin Tercihi AUZEF Oldu

'Aramıza Sınav Girmesin' sloganı ile 11 Eylül’de yeni kayıt dönemine başlayan İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’ne (AUZEF) ilk hafta 15 bin kişi kayıt yaptırdı. Furkan Andıç, Aras Bulut İynemli, Haluk Piyes ve Müge Anlı gibi ekranların sevilen yüzlerinin de tercih ettiği İstanbul Üniversitesi AUZEF zaman ve mekan faktörünü ortadan kaldırıyor. Böylece yoğun set programı ve canlı yayın temposuna rağmen ünlü isimler de AUZEF ile eğitime vakit ayırabiliyor.

30 Eylül 2017 Cumartesi 14:15
Ünlülerin Tercihi AUZEF Oldu
AUZEF: “Aramıza Sınav Girmesin”

“Aramıza Sınav Girmesin” sloganı ile 11 Eylül’de yeni kayıt dönemine başlayan İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’ne (AUZEF) ilk hafta 15 bin kişi kayıt yaptırdı.

Furkan Andıç, Aras Bulut İynemli, Haluk Piyes ve Müge Anlı gibi ekranların sevilen yüzlerinin de tercih ettiği İstanbul Üniversitesi AUZEF zaman ve mekan faktörünü ortadan kaldırıyor. Böylece yoğun set programı ve canlı yayın temposuna rağmen ünlü isimler de AUZEF ile eğitime vakit ayırabiliyor.

İstanbul Üniversitesi Açıktan ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’ne ilgi çığ gibi büyüyor.

Sadece ilk haftada 15 bin kişi İstanbul Üniversitesi’nin sınavsız kayıt fırsatından faydalanarak ikinci üniversite hayallerini gerçekleştirmek için ilk adımlarını attı.

Herhangi bir lisans veya ön lisans programından mezun ya da bir lisans veya ön lisans programında okuyanlar, İstanbul Üniversitesi AUZEF kapsamındaki 6 lisans ve 6 önlisans programlarından birine 6 Ekim Cuma gününe kadar http://ikinciuniversite.istanbul.edu.tr/ adresinden sınavsız – evraksız kayıt yaptırılabilecek. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv