Decathlon,Piazza Samsun AVM'de

Türkiye’nin beşinci Decathlon mağazası 29 Mart’ta Samsun’da kapılarını açacak. Piazza Samsun Alışveriş Merkezi’nde açılan mağaza 3900 metrekarelik alanıyla Karadeniz’in en büyük spor mağazası!

28 Mart 2013 Perşembe 17:26
Decathlon,Piazza Samsun AVM'de

STS A - 18 ülkede yaklaşık 650 mağazası bulunan Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon, Türkiye’de Mayıs 2010’dan beri faaliyet gösteriyor. Ankara, İstanbul ve İzmir’de 4 megaspor mağazası bulunan Decathlon, beşinci mağazasını Samsun’da Piazza Alışveriş Merkezi’nde 29 Mart 2013’te açıyor.

60 farklı spor dalında amatörden profesyonele, çocuktan yetişkine, her bütçeye uygun spor ekipmanları, spor tekstilleri ve aksesuarları artık Samsunlu sporseverlerle de buluşacak! Ankara Kent Park Alışveriş Merkezi’nde 3.000 metrekarelik, Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde 5000 metrekarelik, Marmara Forum Alışveriş Merkezi’nde 6000 metrekarelik ve İzmir Optimum Alışveriş Merkezi’nde 3.500 metrekarelik mağazaları bulunan ve bu mağazalarında beklediklerinin çok üstünde bir ilgiyle karşılaşan Decathlon, Türkiye yatırımlarını hızlandırarak arttırma kararı almıştı.

Bu çerçevede bir süredir hazırlıkları devam eden, 3900 metrekarelik alana sahip 5. Decathlon mağazası, 29 Mart 2013’te Samsun Piazza Alışveriş Merkezi’nde kapılarını açtı.

Karadeniz bölgesi böylece ilk Decathlon mağazasına kavuştu!

Yeni mağaza ile 50 kişiye daha istihdam sağlayacak olan Decathlon’un Türkiye’deki ekibi 500 kişiye ulaşacak. Decathlon Türkiye Ülke Müdürü Boumedienne Boualaoui: “Türkiye, 2012 yılında tüm dünyadaki Decathlon ülkeleri arasında en yüksek büyüme oranına ulaşan ülke oldu. Türkiye’de mağaza sayımızı arttırmayı planlıyoruz” Decathlon Türkiye ülke müdürü Boumedienne Boualaoui konuyla ilgili şunları söyledi: “İnsanlar artık daha fazla spor yapıyor; sağlıklarına, bedenlerine gitgide daha çok dikkat ediyor. İstanbul, Ankara ve İzmir mağazalarımızda beklediğimizin çok üzerinde ilgi gördük; bu çerçevede sporu daha da yaygınlaştırmak ve herkes için ulaşılabilir kılmak adına Türkiye’ye daha fazla yatırım yapmaya karar verdik. Kısa bir süre önce İstanbul’da ikinci mağazamızı da açtık ve bugün Samsun’da Karadeniz Bölgesi’ndeki ilk Decathlon mağazamızı açıyor olmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bu mağazamızın ardından görüşmeleri devam eden yeni mağaza planlarımız da var.

Türkiye, 2012 yılında tüm Decathlon ülkeleri arasında en yüksek büyüme oranına ulaşan ülke oldu”

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv