Eurasia Moto Bike Expo Fuarı’da

Türkiye’nin İlk Tur Bisikleti Eurasia Moto Bike Expo’da Tanıtıldı!

06 Mart 2013 Çarşamba 13:34
Eurasia Moto Bike Expo Fuarı’da

Türkiye’de ilk defa satışa sunulacak tur bisikletlerini, Bisiklet Gezgini, Eurasia Moto Bike Expo Fuar’ında tanıttı. Bisiklet Gezgini’nin tur bisikleti satışları 9 Mart Cumartesi günü Caddebostan’da açacağı mağaza ile başlayacak.

Farklı mesleklerden gelen 3 kişinin ortak bisiklet tutkusu ile meydana gelen Bisiklet Gezgini, 28 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında gerçekleşen Eurasia Moto Bike Expo Fuarı’na katıldı. Fuarda 9 Mart Cumartesi günü Caddebostan’da saçacakları mağazada, satışa sunacakları bisikletleri sergileyen Bisiklet Gezgini, Rohloff göbekten vites sistemini de tanıttı.

Bir bisiklet tutkunu olan ve 80 den fazla ülkede 200.000 km den fazla pedallamış Eric Schuijt’ı da standlarında ağırlayan Bisiklet Gezgini, katılımcılardan da büyük ilgi gördü. Bisiklet Gezgini’nde kişiye özel oluşturulan bisikletlerden tutun da, ülkeler arası bir yolculuk için gereken her şey satışa sunulacak. Bisiklet yolculuğu esnasında gerekecek bisiklet, ekipman, teknik servis ve eğitime kadar her şeyin temin edileceği dükkanda ayrıca müşteriler kendi bisikletlerini oluşturabilecek.

Su geçirmez bisiklet çantalarından haritalara, gaz ocağından uyku tulumuna, kırılmaz taşıma bagajından kendi kendine şişen matlara kadar birçok şeyi bulabileceğiniz dükkan, vücudunuza özel ölçüm ve seçimlerle de bisikleti sıfırdan yapılandırabilecek.

Bisiklet Gezgini Hakkında:
Bisiklet Gezgini, bisikletle yolculuk üzerine herşeyin (bisiklet, ekipman, eğitim, teknik servis) tek yerde temin edilebileceği bir dükkandır. Bisiklet Gezgini'nde müşteriler kendi bisikletlerini oluşturabilir, rotalarına en uygun malzemeleri seçebilir ve deneyimli personeliyle yolculuklarına hazırlanabilirler.

Dükkanda ünlü markaların sadece tur bisikletleri ve ekipmanları satılmaktadır. Bu markalar KOGA, Santos, KOGA Signature, idworx, Rohloff, Gates Carbon Drive, Magura, Ortlieb, Tubus, Vaude, Brooks, SON, SKS, Schwalbe’dır.

STS A

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv