İslam İşbirliği Teşkilatı Üyesi Ülke Borsaları Forumu

İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Üyesi Ülke Borsaları Forumu 10. Toplantısı, yurt dışından konuşmacıların da katılımıyla 27 Ekim’de Borsa İstanbul’un ev sahipliğinde The Wyndham Grand Hotel’de yapıldı.

28 Ekim 2016 Cuma 13:17
İslam İşbirliği Teşkilatı Üyesi Ülke Borsaları Forumu
İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Üyesi
Ülke Borsaları Forumu 10.Toplantısı Yapıldı...


İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Üyesi Ülke Borsaları Forumu 10. Toplantısı 27 Ekim Perşembe günü The Wyndham Grand Hotel’de yapıldı. Forum, İİT üyesi ülkelerin borsaları arasındaki iş birliğini geliştirmeye yönelik olarak 2005 yılından beri her yıl Borsa İstanbul koordinatörlüğünde gerçekleştiriliyor.

Basına kapalı gerçekleştirilen toplantıya, İİT üyesi ülkelerin borsa, takas, saklama ve kayıt kuruluşlarının yetkilileri ve temsilcileri katıldı.

Toplantının açılışında konuşan Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ, İslam ülkelerinden toplantıya katılan temsilcilere teşekkür ederek, “Borsa İstanbul’un yeni yönetimi olarak İslami Finans sektörünü desteklemeyi taahhüt ediyoruz. İnanıyoruz ki bu Forum, İslami Finans’ın diğer paydaşlarıyla birlikte değerli bir işbirliğine ulaşmakta bize yön verecektir.” dedi.

havadistürk 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv