Kastamonu Entegre, Singapur'u Keşfetti!

Kastamonu Entegre iş ortaklarıyla Avustralya - Singapur gezisinde bir araya geldi...

05 Mart 2013 Salı 16:23
Kastamonu Entegre, Singapur'u Keşfetti!

KASTAMONU ENTEGRE İŞ ORTAKLARIYLA BİRLİKTE AVUSTRALYA ve SİNGAPUR’U KEŞFETTİ

Orman ve ağaç ürünlerinde Türkiye’nin en büyük üreticisi olan Kastamonu Entegre, 4-13 Şubat tarihlerinde düzenlediği Avustralya-Singapur gezisinde müşterileri ile bir araya geldi. Kastamonu Entegre'nin düzenlediği seyahate katılan 120 misafir 9 gün boyunca unutulmaz anlar yaşadı.

İlk iki gün varışa istinaden yapılan Melbourne şehir turu esnasında, İngiliz Kiliseleri, Çanakkale Savaşı’nda ölen askerlerin anısına yapılan asker anıtı, Victoria Parlamento binası, Queen Victoria marketi, Melbourne Üniversitesi, Melbourne Town Hall, Melbourne Kriket merkezi görüldü. Daha sonra, planlanan Philip Island gezisinde yüzlerce küçük fok, koala ve küçük peri penguen kolonisi ekibe keyifli anlar yaşattı. Dördüncü gün, ilk durak olan Healesville’de farklı türden kuşlar, sürüngen hayvanlar incelendi. İkinci durak olarak Yarra Vadisi ziyaret edildi. Beşinci gün, Sydney şehrine hareket edildi. Dünyaca ünlü Bondi Beach’te kısa bir mola verildi ve arzu edenler denizin keyfini çıkarma fırsatı yakaladı.

Bu ziyaretin ardından The Gap - Sydney limanı giriş kapısı olarak bilinen yerde yürüyüş ve fotoğraflama imkânı bulan Kastamonu Entegre müşterileri, Sydney’in batı yakasında bulunan Vaucluse, Double Bay, Rose Bay ve Rushcutters Bay gibi elit yerleşim yerlerinden geçerek otele döndüler.

Altıncı gün, Sydney gezisi esnasında tarihi caddeler, Macquarie caddesi, ilk askeri kışla olan The Barracks, New South Wales sanat galerisi, Sydney köprüsü, Sydney opera binası ve Bondi Beach görüldü. Yedinci gün, Blue Mountains gezisinde Avustralya’ya özgü hayvanlar görüldü. Öğleden sonra ise yağmur ormanları gezisi yapıldı. Avustralya’nın yerlileri olan Aborginler ve yerel dansları izlendi.

Ayrıca Aborgin mitolojisinde efsane bir anısı olan Three Sister Kayaları ziyaret edildi. Sekizinci gün, Singapur’a yapılan uçuş sonrasında Kastamonu Entegre müşterileri burada Orchard Caddesi, Çin Mahallesi, Merlion Anıtı, Sri Mariamman Hindu Tapınağı, tarihi Raffles Oteli, Parlamento Binası, Sir Raffles heykelini görme fırsatı yakaladılar. Dokuzuncu gün, dünyaca ünlü Sentosa Adası, ünlü Mumyalar Müzesi ve dünyaca ünlü akvaryumu gezen Kastamonu Entegre müşterileri günün sonunda İstanbul’a hareket etti.

Kastamonu Entegre'nin düzenlediği seyahate katılan 120 misafir, Genel Müdür Sn. Haluk YILDIZ’ın teşekkür konuşmasının ardından bir sonraki seyahatte tekrar görüşebilmek dileğiyle vedalaştı.

STS A

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv