TİM'den 'Kayseri Terör saldırısı' Basın Açıklaması

Terör bu sabah ülkenin güvenliği için şerefli görevlerini ifa eden askerlerimizi hedef aldı. Bu alçaklığa lanet okumak artık acılarımızı hafifletemiyor. Her saldırı kenetlenmemizi güçlendiriyor öfkemizi artırıyor.

17 Aralık 2016 Cumartesi 14:41
TİM'den 'Kayseri Terör saldırısı' Basın Açıklaması
TİM “Kayseri Terör saldırısı” basın bildirisi

Terör bu sabah ülkenin güvenliği için şerefli görevlerini ifa eden askerlerimizi hedef aldı.

Bu alçaklığa lanet okumak artık acılarımızı hafifletemiyor. Her saldırı kenetlenmemizi güçlendiriyor öfkemizi artırıyor.
Bu pisliği görmezden gelenler, kendilerini çok daha net, çok daha açıkça belli ediyorlar. Halkımız dostunu da tanıyor düşmanını da.
Biz birbirini ve ülkesini seven, canını öne koymaktan çekinmeyen bir halkız. Şerefsiz ve korkak katiller, güzel ülkemizin huzurunu bozamayacak. Onların bu çaresizliği, vahşi yüreklerde öfkeyle karışık bir korkuya dönüşecek.

Herkes bilmeli ki bizim öfkemiz daha büyük. Gencecik canlarımızı gözünü kırpmadan katleden bu zihniyetle yılmadan mücadeleye devam edeceğiz. Tüm dünya şahittir ki; Türk milleti mücadelelerinden hep galip çıkmıştır.

İhracat ailesi olarak bu mücadelenin neferi olmaktan her zaman gurur duyduk, duymaya da devam edeceğiz. Şehit evlatlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza şifa diliyoruz.

Milletimizin başı sağolsun.

havadistürk 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv