Kentsel Dönüşüm İçin Diyalog

Haliç Kongre Merkezi, “Kentsel Dönüşüm İçin Diyalog” teması ile 10-11 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek ArkiPARC buluşmalarında gayrimenkul sektörünün devlerini bir araya getiriyor.

22 Mart 2013 Cuma 15:43
Kentsel Dönüşüm İçin Diyalog
STS A - Haliç Kongre Merkezi, İstanbul’un ayrılmaz parçası olan ulusal ve uluslar arası sosyal, kültürel ve sanatsal etkinliklere ev sahipliği yapmayı sürdürüyor. Bu yıl 4. kez düzenlenecek gayrimenkul fuarı ArkiPARC ile gayrimenkul sektörünün en önemli aktörleri bir araya geliyor.

Gayrimenkul ve kamu arasında bilgi paylaşımını sağlayan kapsamlı bir platform olan ArkiPARC; “Kentsel Dönüşüm İçin Diyalog” teması ile 10-11 Nisan tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Etkinlik kapsamında verilecek ArkiPARC Gayrimenkul Ödülleri ile çevre niteliğinin iyileştirilmesine katkı sağlayan kişi ve kuruluşların ödüllendirilmesi amaçlanıyor. Çevre ödüllerinin yanı sıra, Belediye ve Sürdürülebilirlik ödülleri de bu yıl ilk kez sahiplerini bulacak. Etkinlik ve ödüllerin yanı sıra, katılımcılar arasında birebir ilişkilerin kurulması için fırsatların sunulması ve uygun buluşma ortamlarının yaratılması da temel hedefler arasında yer alıyor.

Haliç Kongre Merkezi aynı anda farklı organizasyonları yapma olanağı sunan, ilhamını şehirden alan yatay mimarisi; üstün teknik donanıma sahip, geniş oturma kapasiteli oditoryumları; birbiriyle geçişli, tamamı deniz manzaralı ve sahile açılan fuaye ve galeri alanları ile İstanbul’un toplantı ve kongre sektörüne kazandırılmış önemli bir değer olarak ulusal ve uluslar arası kongre, toplantı ve etkinliklerin buluşma noktası oluyor.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv