29. Kalp Haftası Başladı

42 yıldır Hizmet veren Türk Kalp Vakfı, 8-15 Nisan tarihleri arasında düzenlenen 29. Kalp Haftası nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenledi. Sütlüce Lazzoni hotelde bir basın toplantısıyla çalışmaları hakkında bilgi veren Vakıf Başkanı Kenan Güven, vakıfa katkılarından dolayı kişi ve kuruluşlara plaketlerini taktim etti..

12 Nisan 2017 Çarşamba 14:06
29. Kalp Haftası Başladı
Türk Kalp Vakfı Kalp Haftası'da
Katkı Verenleri Ödüllendirdi


29. Kalp Haftası Başladı

42 yıldır Hizmet veren Türk Kalp Vakfı, 8-15 Nisan tarihleri arasında düzenlenen 29. Kalp Haftası nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenledi.

HAVADİS TÜRK - 42 yıldır Hizmet veren Türk Kalp Vakfı, 8-15 Nisan tarihleri arasında düzenlenen 29. Kalp Haftası nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenledi. Sütlüce Lazzoni hotelde bir basın toplantısıyla çalışmaları hakkında bilgi veren Vakıf Başkanı Kenan Güven, vakıfa katkılarından dolayı kişi ve kuruluşlara plaketlerini taktim etti..

KALBİ OLUPTA SEVEMEYEN ÇOK…
Kalp Vakfına yaptığı desteklerden dolayı plaket verilen yılmaz Ulusoy yaptığı konuşmada “kalbi olupta sevemeyen çok, kalbi olupta bakamayan çok.. Bir insan kalbini iyi kullanmıyorsa önce ailesine sonra insanlığa faydalı olamıyorsa o kalp iyi kalp değildir” dedi..

Yılmaz Ulusoy’a teşekkür plaketi Türk Kalp Vakfının onursal Başkanı Av Çetin Yıldırımakın ve Türk Kalp Vakfı Mütevelli Heyet ve Yönetim Kurulu başkanı Kenan Güven tarafından verildi…

Yılmaz Ulusoy’a bir yıl önce Türk Kalp Vakfı tarafından “İyi Kapli” ödülü verilmişti.. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv