Ak Parti Şişli'den Muharrem Ayı Programına Davet

Ak Parti'nin İstanbul da en başarılı ilçe teşkilatları arasında gösterilen ve toplumun beğenisini kazanan sorunları ve konuları gündeme taşıyan, Şişli halkının en mutlu gününden, en kederli gününe kadar yanında gördüğü Ak Parti Şişli İlçe Teşkilatı 1 Ekim Pazar günü "Muharrem Ayı Paneli ve Ehlibeyt'e Muhabbet" programıyla Alevi ve Bektaşi yurttaşlarımızla Mariott Hotel de buluşmaya hazırlanıyor.

30 Eylül 2017 Cumartesi 20:21
Ak Parti Şişli'den Muharrem Ayı Programına Davet
Ak Parti Şişli'den Muharrem İftarı...

İstanbul da Belediyesi olmamasına rağmen başarılı çalışmaları, ev ve esnaf ziyaretleriyle takdir toplayan ve önümüzdeki dönem yerel seçimlerde belediye başkanlığını kazanmasına kesin gözüyle bakılan Ak Parti Şişli İlçe Başkanlığı 1 Ekim de Marriott Hotel de "Bu matem hepimizin matemi, bu acı hepimizin acısı" düşüncesiyle Ehlibeyt’e muhabbet ve Muharrem ayına özel seminer düzenliyor.

Adalet ve Kalkınma Partisi Şişli İlçe Teşkilatı tarafından 01 Ekim Pazar günü saat 14.00 de Marriott Hotel de Alevi dedeleri ve Bektaşi babalarının da konuk olacağı " Ehlibeyt’e muhabbet ve Muharrem ayına özel " seminer programı hakkında Ak Parti Şişli İlçe Başkanı Ö.Fuat Günday yaptığı basın açıklamasında; “Bu matem hepimizin matemi, bu acı hepimizin acısı, gerçekleştireceğimiz program vesilesiyle Hz. Hüseyin ve Ehlibeytimizi hep birlikte anacağız” dedi.

Dünya Ehlibeyt Vakfı Genel Başkanı Fermani Altun, Dünya Bektaşileri Genel Temsilcisi ve Bektaşi Babası Hüseyin Basar, Din İşleri Yüksek Kurulu Üyesi Doç. Dr. Cenksu Üçel, Şişli Müftüsü Mustafa Bilgiç ile birlikte yazar Sinan Yağmur ve ünlü sanatçılarımızdan katılım olacak. Türkiye’nin farklı inanç ve kültürlere ev sahipliği yaptığını belirten Günday, “Şişli ilçesi de farklı inançlardan binlerce insanın bir arada yaşayıp onların mutluluklarına ve üzüntülerine ev sahipliği yapan nadide ilçelerdendir” dedi.

Mariott Hotel de Pazar günü saat 14.00 de başlayacak olan programa tüm halkı davet eden Ak Parti Şişli İlçe Başkanı Ö.Fuat Günday; İstanbul milletvekilleriyle birlikte İl yönetiminden temsilcilerin ve özel konukların da katılım göstereceğini de ifade etti.

 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv