Anne Oğul Serezliler 14 Mayıs'ta Maltepe Park'ta

Maltepe Park'ın bu kez Anneler Günü için ziyaretçilerine büyük bir sürpriz hazırladı. Türk sinema ve tiyatrosunun usta iki ismi Nevra Serezli ve oğlu Murat Serezli, 14 Mayıs Pazar günü anneler günü etkinliğinde Maltepe Park ziyaretçileriyle bir araya gelecek.

11 Mayıs 2017 Perşembe 12:48
Anne Oğul Serezliler 14 Mayıs'ta Maltepe Park'ta
ANNELER GÜNÜ'NDE USTA SANATÇILARLA UNUTULMAZ SOHBET

İstanbul'un en çok ziyaret edilen alışveriş ve yaşam merkezlerinden Maltepe Park AVM, misafirlerini Türkiye'nin ünlü isimleriyle buluşturmaya devam ediyor.

HAVADİS TÜRK - Maltepe Park'ın bu kez Anneler Günü için ziyaretçilerine büyük bir sürpriz hazırladı. Türk sinema ve tiyatrosunun usta iki ismi Nevra Serezli ve oğlu Murat Serezli, 14 Mayıs Pazar günü anneler günü etkinliğinde Maltepe Park ziyaretçileriyle bir araya gelecek.

Banu Noyan organizasyonuyla düzenlenen imza günü ve söyleşide Maltepe Park ziyaretçilerinin karşısına çıkacak olan anne oğul Serezliler, hem sevenlerinin sorularını yanıtlayacak hem de imza dağıtıp fotoğraf çektirecek.

Anne oğul ilişkilerinin yanı sıra sanat dünyasıyla ilgili de sürpriz açıklamalar yapacak olan Nevre ve Murat Serezli ile bu muhteşem sohbeti kaçırmayın.

14 Mayıs Anneler Günü'nde Nevra-Murat Serezli İmza Günü ve Söyleşi etkinliğinde Maltepe Park'ta buluşalım.

Yer: Maltepe Park AVM

Tarih: 14 Mayıs 2017 Pazar

Saat: 15.00 


    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv