ATAŞEHİR PALLADIUM'DA BEST OF 90'S KONSERİ

Şarkılarıyla 90'lı yıllara damga vuran Eda-Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Ferda Anıl Yarkın, Sibel Alaş ve Tayfun Duygulu, önceki gün Ataşehir Palladium'da muhteşem bir konser verdi. Palladium On The Bridge konserleri kapsamında sahneye çıkan ünlü sanatçılar, şarkılarıyla Ataşehir Palladium ziyaretçilerini 90'lı yıllara götürdü. Eda-Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Ferda Anıl Yarkın, Sibel Alaş ve Tayfun Duygulu, kimi neşeli kimi duygusal şarkılarıyla dinleyicilere müzik ziyafeti yaşattı.

24 Ekim 2017 Salı 14:26
ATAŞEHİR PALLADIUM'DA BEST OF 90'S KONSERİ
EDA-METİN ÖZÜLKÜ, REYHAN KARACA, FERDA ANIL YARKIN, SİBEL ALAŞ VE TAYFUN DUYGULU İLE GEÇMİŞE YOLCULUK

90'LARIN YILDIZLARINDAN MUHTEŞEM KONSER

"ŞİMDİKİ ŞARKILAR ÇEREZ GİBİ, ERTESİ YIL HATIRLANMIYOR"

"90'LARIN YERİ DOLDURULAMAYACAK"


Şarkılarıyla 90'lı yıllara damga vuran Eda-Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Ferda Anıl Yarkın, Sibel Alaş ve Tayfun Duygulu, önceki gün Ataşehir Palladium'da muhteşem bir konser verdi.

Palladium On The Bridge konserleri kapsamında sahneye çıkan ünlü sanatçılar, şarkılarıyla Ataşehir Palladium ziyaretçilerini 90'lı yıllara götürdü.

Eda-Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Ferda Anıl Yarkın, Sibel Alaş ve Tayfun Duygulu, kimi neşeli kimi duygusal şarkılarıyla dinleyicilere müzik ziyafeti yaşattı.

PALLADIUM'DA BÜYÜK COŞKU
Büyük bir coşku içinde geçen konserde, sanatlar ve konuklar unutulmaz şarkıları hep bir ağızdan söyledi.

1.5 saatlik konser yoğun ilgi nedeniyle 3 saati aştı. Sahneden inen sanatçılar alkışlara dayanamadı ve tekrar sahneye çıktı.

YERİ DOLMAYACAK ŞARKILAR
90'lı yıllarda üretilen şarkıların asla unutulmayacağını söyleyen sanatçılar, "Yeni şarkılar çerez gibi hemen tüketiliyor bir daha da hatırlanmıyor. 90'lı yılların şarkıları hiçbir zaman unutulmayacak ve yeri doldurulamayacak. Biz de gençlerin o şarkıları dinlemesini istiyoruz" dediler.

GRUP DEĞİLİZ
Yıllar sonra bir araya gelmeleriyle ilgili de konuşan sanatçılar, "90'larda birçok isim çıktı ama Best of 90'S deyince biz bir araya geldiğimiz için grup gibi algılanıyoruz. Kenan Doğulu, Burak Kut, Aşkın Nur Yengi ve Yonca Evcimik de 90'larda çıktı ama biz sevenlerimiz için bir araya geliyoruz" açıklamasında bulundular.

Her söyledikleri şarkı hit olan ünlü yıldızlar, "Aslında ne kadar çok best of yapmışız" sözleriyle büyük alkış aldı. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv