BATUM’DA SERKAN KAYA RÜZGARI

Serkan Kaya önceki akşam Gürcistan’ın Batum şehrindeki Leogrand Hotel’de sahneye çıktı. İki saat sahnede kalan sanatçı, yaklaşık bin kişiye kendi parçalarının yanı sıra Karadeniz türkülerini de seslendirdi.

01 Mayıs 2017 Pazartesi 11:51
BATUM’DA SERKAN KAYA RÜZGARI
SERKAN KAYA,
HEM ŞARKI SÖYLEDİ
HEM FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ


Serkan Kaya önceki akşam Gürcistan’ın Batum şehrindeki Leogrand Hotel’de sahneye çıktı. İki saat sahnede kalan sanatçı, yaklaşık bin kişiye kendi parçalarının yanı sıra Karadeniz türkülerini de seslendirdi.

HAVADİS TÜRK - Hiçbir hayranının hatıra isteğini geri çevirmeyen Kaya, sahnede sık sık hatıra fotoğrafı çektirdi. Sevenlerinin fenomen olmuş arabesk şarkılarının yanı sıra sanatçı, hareketli parçalar söyleyerek de gelen misafirleri oturmadı. Batum’a ilk kez geldiğini söyleyen Kaya, “Güzel bir şehir. Bana kalırsa denize kıyısı olan her şehir güzeldir. İnşallah bundan sonra daha sık geleceğiz” dedi. Yurt dışında sahneye çıkmasıyla ilgili sanatçı, “Yurtiçi veya yurtdışında konser vermenin arasındaki tek fark şehirler. Öncelik sevenlerimle buluşmak, şarkılarımı sevenlerimle hep birlikte söylemektir. Sağolsun hayranlarım hiç bir yerde yalnız bırakmıyor. Türkiye'deki konserlerime de yurt dışından katılım çok oluyor. Türkiye'den, kalkıp yurt dışına konserimi izlemek için gelenler de çok oluyor. Dediğim gibi önemli olan onlarla birlikte olabilmek” diye konuştu.

“Son dönemde arabesk müziğinin yükselmesine sebep oldunuz. Nasıl bir duygu?” sorusuna Kaya, “Tabii ki de güzel bir duygu. Sonuçta, bunun için çalışıyoruz, üretiyoruz. Sadece şarkı söylemekle kalmayıp; kendi bestelerimi de ürettiğim için arabesk müziğe özellikle hem üretici hem de yorumcu olarak hizmet etmek benim için büyük bir onur. Sevenlerimin arasında, ‘Arabeski seninle sevdik’ diyenleri duydukça daha da mutlu oluyorum” şeklinde konuştu.

Miras geliyor

Bu ay için ‘Miras’ isimli albümü çıkacak olan sanatçı, “Albümümüzün adı, ‘Miras’… Çok güzel şarkılar var. Hangisiyle çıkış yapsak diye düşünüyoruz çünkü hepsi birbirinden güzel. Herkesin, ‘Benim şarkım, beni anlatıyor!’ diyebileceği bir albüm hazırladık. İnşallah, satışı bol olacak, sektöre hareket getirecek” ifadelerini kullandı. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv