Beşiktaş Belediyesi Filarmoni Orkestrası Bodrum'da!

Dünyaca ünlü tenor Mario Frangoulis, orkestra şefi İbrahim Yazıcı yönetiminde, Beşiktaş Belediyesi Filarmoni Orkestrası ile 26 Ağustos 2017 Cumartesi günü Bodrum’da müzikseverlerle buluşuyor.

25 Ağustos 2017 Cuma 14:33
Beşiktaş Belediyesi Filarmoni Orkestrası Bodrum'da!
DÜNYACA ÜNLÜ TENOR MARİO FRANGOULİS BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ’NİN KATKILARIYLA HAZIRLANAN KONSERDE MÜZİK SEVERLERLE BİR ARAYA GELECEK!

Dünyaca ünlü tenor Mario Frangoulis, orkestra şefi İbrahim Yazıcı yönetiminde, Beşiktaş Belediyesi Filarmoni Orkestrası ile 26 Ağustos 2017 Cumartesi günü Bodrum’da müzikseverlerle buluşuyor.

Bodrum Kalesi’nin eşsiz atmosferinde gerçekleşecek olan konserde günümüzün en karizmatik ve güçlü tenoruna, İbrahim Yazıcı şefliğindeki Beşiktaş Belediyesi Filarmoni Orkestrası eşlik edecek. Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar’ın da katılacağı konserin biletleri Biletix’te satışa sunuluyor.

Mario Frangoulis , güçlü vokali ve karizmatik performansıyla dünya çapında tanınan bir tenor. Billboard sanatçı hakkında “Cüretkar ve ilham verici!”, CNN ise “Dünyası, bütün seslerden saf bir sese damıtılmıştır” diyor . Sanatçı, New York Times’ın hakkında “Zamanımızın en başarılı, ilham verici ve güçlü prodüktörü” dediği Sir Cameron Mackintosh tarafından keşfedildi. Mackintosh, Frangoulis’i Londra’da West End’de Les Misérables oyununda Marius karakterini canlandırması için seçti ve kısa bir zaman sonra Sir Andrew Llyod Webber tarafından Phantom of the Opera oyununda Raoul karakterini canlandırması için davet edildi. Maria Callas bursunun ve Pavarotti yarışmasının kazandıktan sonra, tenör Carla Bergonzi ile İtalya’da çalıştı.

19 adet kişisel kayıt tamamladı ve dünya çapında 1.000.000 albümün üzerinde sattı. 2002’deki çıkış albümü “Sometimes I Dream”i 2006’da “Follow Your Heart” albümü takip etti. İki albümü de Frangoulis’i 50 hafta boyunca 2 ve 3 numarada Andrea Bocelli ve Josh Groban ile beraber Billboard’da en başarılı 3 klasik crossover sanatçı listesinde tuttu. Uluslararası sıralamalarda her zaman ilk 10’da olan Mario, 2011’de dünyanın en iyi erkek klasik crossover sanatçısı seçilince bu türün en başarılı sanatçılarından biri olarak adını listelere kazıdı.

Dünyaca ünlü tenora bu konserde İbrahim Yazıcı şefliğindeki Beşiktaş Belediyesi Filarmoni Orkestrası eşlik edecek. Biletler biletix‘te… Konser, Bodrum Belediyesi’nin katkılarıyla Beltaş Vakfı yararına gerçekleştirilmektedir.

Tarih: 26 Ağustos 2017 Cumartesi
Saat: 21.30
Yer: Bodrum Kalesi
 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv