Demode Olmak İstemeyenler!

İstanbul-Beşiktaş Shangri-La Bosphorus Otel'de bu yıl altıncısı gerçekleşecek olan İstanbul Moda Konferansı, 09-10 Mayıs tarihlerinde hazır giyim, perakende ve moda alanında söz sahibi, uluslararası başarılarıyla tanınan isimleri bir araya getirecek.

01 Nisan 2013 Pazartesi 23:19
Demode Olmak İstemeyenler!

hazır giyim sanayini Türkiye ve yurt dışında başarıyla temsil eden Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (TGSD)'nin organize ettiği "6. İstanbul Moda Konferansı", bu yıl 09-10 Mayıs'ta İstanbul-Beşiktaş Shangri-La Bosphorus Otel'de gerçekleşecek.

Hazır giyim üretim değer zinciri halkalarını, moda, tasarım, aksesuar, perakende ve lojistik dayanışması içerisinde bir araya getiren etkinlik, her yıl dünyaca ünlü markaların CEO ve yönetim kurulu başkanlarını konuşmacı olarak ağırlıyor. Bir çok büyük marka ve ünlü modacının yakından takip ettiği konferansının "Moda ve Trendler" bölümünde, tüm dünyada milyonlarca firmanın kullandığı, günün moda renklerini belirleyen PANTONE’nin EMEA Bölgesi Yöneticisi Carola Seybold ve ileriki dönemin moda trendlerini oluşturan dünyaca ünlü WGSN firmasının Kreatif Kurul Başkanı Catriona MacNab konuşmacı olacak.Detaylı bilgi ve kayıt için konferansın web adresi www.tgsdconf2013.com
https://twitter.com/modakonferansi
http://www.facebook.com/IstanbulModaKonferansi

bsnods

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv