Emitt 2017’nin Yıldızları Kalkınma Ajansları Oldu

Dünyanın en büyük 5 turizm ve seyahat fuarından birisi olan EMİTT - Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, İstanbul Büyükçekmece Tüyap Fuar Merkezinde bu yıl 21. kez kapılarını turizm ve seyahat ziyaretçilerine açtı.

27 Ocak 2017 Cuma 12:30
Emitt 2017’nin Yıldızları Kalkınma Ajansları Oldu
Emitt 2017’nin Yıldızları Kalkınma Ajansları Oldu

Dünyanın en büyük 5 turizm ve seyahat fuarından birisi olan EMİTT - Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, İstanbul Büyükçekmece Tüyap Fuar Merkezinde bu yıl 21. kez kapılarını turizm ve seyahat ziyaretçilerine açtı.

Amerika, Avrupa ve Rusya gibi büyük devletler birbirileriyle ters düşmeleri ve dünya çapında bir kriz yaratmaları doğal olarak coğrafyamızı da, dünya turizmini de etkiledi. Bu krizin etkileri EMİTT 2017 de gözlerden kaçmadı. Tabii coğrafyamızda Suriye de yaşanılan iç savaş ve 15 Temmuz da paralel devlet yapılanması PDY/FETÖ hainlerinin ülkenin istikrar ve kalkınmasıyla birlikte bölünmez bütünlüğüne gökteki sancağına, minaredeki ezanına darbeye kalkışması ve bazı sözde demokrasi savunucusu terör sevici ülkeler tarafından desteklenmesi elbette bölgemizde turizmi de etkiledi. Kısa zamanda başta devlet kadrolarında olmak üzere tüm pdy/fetö militanları temizlenmeye başladı. Cumhurbaşkanımız ve Hükümetimiz başta ekonomi de olmak üzere kalkınmayı teşvik edici yatırım ve kalkınma programlarını açıkladı. Turizm ve seyahat sektörü de yeniden eski gücüne kavuşmaya başladı.

TÜYAP Fuar Merkezinde gerçekleştirilen EMİTT 2017’ye Kalkınma Ajansları adeta çıkarma yaparak küresel krize de dur dediler.
Erzurum, Erzincan ve Bayburt illerini kapsayan KUDAKA - Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı standı Emitt 2017 de belki de ençok ilgi gösterilen tanıtım standıydı.

Fuar ziyaretçileri stand içerisinde yer bulabilmek, oturup bilgi alışverişinde bulunmak için KUDAKA önünde kuyruk oluşturdu.

Türkiye’nin turizmden kültüre, yöresel mutfaktan ulusal marka katma değerine teşvik almadan kendi öz sermayesiyle kalkınan ve DOĞAKA Ajansı İlleri Osmaniye, Hatay ve Akdeniz’in İncisi Kahramanmaraş standı daha ilk günden çok yoğun ziyaretçi akını dolayısıyla EMİTT2017’nin parlayan yıldızıydı.

EMİTT 2017 Fuarına kalkınma ajansları üzerinden katılan vilayetler yöresel mutfaklarından turizm ve kültür zenginlikleriyle birlikte şanlı tarihlerinin özelliklerini ön plana çıkararak illerini tanıtmaya çalıştı.

Dünyanın ortası Akşehir diyen Nasrettin Hoca, malagasıyla dikkat çeken Aksaray, tanınmış sanatçıları stantlarında ağırlayan belediyeler, yerel kıyafet ve kültür zenginlikleriyle tarihi zenginliklerini yaşatan ilçe belediyeleri, il belediye ve valilikleri, turizm ve seyahat konaklatma merkezleri mesafeleri kısaltan uçuşun kaptanları, yöresel ürünlerini kendilerine ayrılan holde fuar ziyaretçileriyle buluşturan küçük esnaf EMİTT 2017’ye damga vurdu.


EMITT 2017 FUARI 26 OCAK'TA GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILIRKEN 29 OCAK 2017 TARİHİNE KADAR AÇIK KALACAK..ULAŞIMI DA ÇOK KOLAY.METROBÜS İLE BEYLİKDÜZÜ SON DURAK YANINDA TÜYAP FUAR MERKEZİNDE.

iLÇE BELEDİYELERİ DE EMİTT TURİZM VE SEYAHAT FUARINDA TANITIMDALAR...

GÜNEYDOĞU ANADOLUNUN BAŞKENTİ GAZİANTEP DE EMİTT 2017 DE.

TÜRKİYENİN POPÜLER SANATÇILARI ALİŞAN VE HASAN YILMAZ DA EMİTT FUARINDAYDI...

havadistürk 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv