Engelsiz Yaşam Fuarı 1-4 Aralık İstanbul da!

Alanında dünyanın en büyük 6 organizasyonu arasında yer alan Engelsiz Yaşam Fuarı, 1-4 Aralık 2016 tarihlerinde Yeşilköy’deki İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak. Son teknolojilerin tanıtılacağı fuarda, engelli ve bakıma muhtaç kişilerin yaşam kalitesini artıran yüzlerce ürün sunulacak.

30 Kasım 2016 Çarşamba 13:37
Engelsiz Yaşam Fuarı 1-4 Aralık  İstanbul da!
EYAFEXPO - Engelsiz Yaşam Fuarı,
1-4 Aralık 2016 tarihlerinde Yeşilköy’deki İstanbul Fuar Merkezi’nde...


Bu yıl 9. kez düzenlenen Engelsiz Yaşam Fuarı – EYAFEXPO, alanında Türkiye’nin ilk ve tek organizasyonu. Bu konuda dünyanın en büyük 6 organizasyonu arasında yer alan EYAFEXPO, şimdiye kadar 31 ülkeden 170’in üzerinde şirketi 9 bin 400 ziyaretçi ile buluşturdu. EYAFEXPO bu yıl 1 Aralık Perşembe günü Yeşilköy’deki İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açıp dört gün boyunca misafirlerini ağırlayacak.
Organizasyon, engelli, yaşlı ve bakıma muhtaç kişilerin ihtiyaç duyduğu tüm ürünlerin aynı çatı altında bulunabilmesine imkân sağlarken, engelli bireylerin yaşadığı sorunlara somut çözümler getiren sosyal bir platform olma özelliği taşıyor. Ziyaretçileri, protezlerden güvenlik sistemlerine, ev ve banyo ürünlerinden hobi gereçlerine uzanan farklı kategorilerde ürünler bekliyor.

Son Teknoloji Engelli Ürünleri İlk Kez EYAFEXPO’da!
Engelli bireylerin hayatını kolaylaştıran son teknoloji ürünlerin ilk kez kullanıcı ile buluştuğu EYAFEXPO, bu yıl yine birçok yeni ürüne ev sahipliği yapacak. Görmeyenlere özel android telefon, oy kullanma makinesi, robotik yürüme cihazı, araç sürüş kitleri gibi son teknoloji ürünler ilk kez EYAFEXPO 16’da engelli bireylerin beğenisine sunulacak.

Bu Fuarda “İş” Var
Engelsiz Kariyer Günleri, İş Hayatındaki Engelleri Kaldırıyor!
Konusunda son teknolojik gelişmelerin yanı sıra EYAFEXPO bu yıl 3. Engelsiz Kariyer Günleri’ne de ev sahipliği yapacak. Türkiye’nin önde gelen 30 büyük şirketinin insan kaynakları yetkililerinin hazır bulunduğu Engelsiz Kariyer Günleri’nde iş arayan engelli vatandaşlar, firmalarla birebir mülakat fırsatı yakalıyor.

Geçtiğimiz 2 yılda 78 kişiye istihdam imkânı sağlayan organizasyonda bu yıl hedef 2 yılın toplamını aşmak

Engelsiz Yaşam Fuar 2016 Organizasyonları

Ortopedik Engelliler Federasyonu – Başakşehir Belediyesi sponsorluğunda Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin için ödül töreni. 1 Aralık Perşembe ve saat 13:30

Körleri Eğitim ve Kalkındırma Derneği – Karsan sponsorluğunda 2016 Engelli Dostları Ödülleri Töreni 1 Aralık Perşembe Saat: 13.00

EYAFEXPO Ziyaret Saatleri
1-2-3 Aralık 2016 saat 10.00-18.00;
4 Aralık 2014 saat 10.00-17.00
Adres: İstanbul Fuar Merkezi 11. HOL Yeşilköy İstanbul 

havadistürk

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv