Fenomen Sevgililer, Metro City de İmza da Buluştu

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen imza günü ve şöyleşide hayranlarının sorularını yanıtlayan Nergis Kumbasar ve Onur Büyüktopçu, keyifli sohbetleri ve esprileriyle Metrocity ziyaretçilerine unutulmaz bir gün yaşattı.

12 Şubat 2017 Pazar 14:18
Fenomen Sevgililer, Metro City de İmza da Buluştu
NERGİS KUMBASAR VE ONUR BÜYÜKTOPÇU
SEVGİLİLER GÜNÜ'NÜ METROCİTY'DE KUTLADI


Ekranların en sevilen ikilisi Nergis Kumbasar ve Onur Büyüktopçu, Metrocity Sevgililer Günü özel organizasyonunda sevenleriyle buluştu.

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen imza günü ve şöyleşide hayranlarının sorularını yanıtlayan Nergis Kumbasar ve Onur Büyüktopçu, keyifli sohbetleri ve esprileriyle Metrocity ziyaretçilerine unutulmaz bir gün yaşattı.

Kiralık Aşk dizisiyle fenomen olan Onur Büyüktopçu'ya hayranları dizideki karakteri olan Koray adıyla hitap etti.

Nergis Kumbasar dizi bittiği halde aynı saatte internetten eski bölümleri izleyen hayranlarına teşekkür etti.

Dizi setinde başlayan dostluklarını özel hayatlarına da taşıyan ve ayrılmaz ikili olan Kumbasar ve Büyüktopçu, "Haftanın iki günü mutlaka görüşüyoruz. Onun dışında da sürekli telefonla konuşuyoruz. İşlerle ilgili fikir alışverişinde bulunuyoruz" dedi.

Yeniden aynı projede birlikte rol almayı çok istediklerini söyleyen ikili, "Birlikte yeni projelerden teklif alıyoruz. İkimizin de içine sinen bir iş olursa yeniden birarada olmak isteriz. Dizi olur, sinema olur, tiyatro ve müzikal olur, televizyon programı bile olabilir" açıklamasında bulundu.

"İzdivaç programı teklifi gelse kabul eder misiniz" sorusuna da yanıt veren Nergis Kumbasar, "Bazı teklifler geliyor. Hiç belli olmaz. Biz evlilik programını da kendimize uygun bir şekle sokarız. Hayatta herşey olabilir" dedi.

Onur Büyüktopçu ise "Bizim işimiz enerji işi. Özellikle partnerlerin enerjilerinin tutması çok önemli. Nergis'le çok iyi bir ikili olduk. İzleyiciler de çok sevdi. Seve seve yeniden birlikte oynarız" şeklinde konuştu.

Bir hayranı Onur Büyüktopçu'ya "İzdivaç programında evlenir misiniz" diye sorunca genç oyuncu, "Evlenmem açıkçası. Düşünmüyorum evliliği..." yanıtını verdi.

İnstagram'da paylaştığı fotoğraflarla fenomen olan kızı Yasmin Erbil'i oyunculuk eğitimi için İngiltere'ye gönderek Nergis Kumbasar, "Eğitim zamanı ayrıldık, yine buluşacağız. Daha yeni yanından geldim ama uçağa biner binmez boşluğunu hissettim. Allah böyle ayrılıklar versin. Bunlar güzel şeyler" dedi.

Paylaştığı fotoğraflar olay olan Yasmin'in sosyal medyada gördüğü ilgiden memnun olduğunu söyleyen sanatçı, "Yasmin'in kendine has bir ışığı var. Bu inkar edilemez. Buna yapacak bir şey yok. Yeteneği de var. Şimdi oyunculuk eğitimi alacak. Döndüğünde de ne yapmak istediğine kendisi karar verecek" dedi.

Yasmin Erbil'in sosyal medya paşylaşımlarından para kazandığı iddialarını yalanlayan Nergis Kumbasar, "Kesinlikle öyle bir şey yok. Çok teklif geldi ama kabul etmedi. Para kazanmıyor. Sosyal medyayı sadece kendi keyfi için kullanıyor" diyerek iddialara yanıt verdi.

Ortadoğu ve Arap ülkelerinden gelen hayranları ünlü ikiliyi görebilmek için saatlerce bekleyerek uzun kuyruklar oluşturdu.

Çocukların da yoğun ilgi gösterdiği söyleşinin sonunda hayranlarına imza dağıtıp, selfie çektiren Nergis Kumbasar ve Onur Büyüktopçu'ya Metrocity AVM Müdürü Anıl Kutlu, teşekkürlerini sundu.

HAVADİSTÜRK 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv