Fotoğraf meraklıları Canon Günü’nde buluştu!

Bu yıl 3. kez düzenlenen Fotoistanbul Uluslararası Beşiktaş Fotoğraf Festivali kapsamında Canon Günü düzenledi. Ünlü fotoğrafçıların bulunduğu etkinlikte yaklaşık 200 kişi fotoğrafa dair merak ettiği her konuda bilgi aldı ve tüm Canon ürünlerini inceledi...

28 Ekim 2016 Cuma 13:01
Fotoğraf meraklıları Canon Günü’nde buluştu!
Fotoğraf meraklıları "Canon Günü"’nde buluştu!

Bu yıl 3. kez düzenlenen "Fotoistanbul Uluslararası Beşiktaş Fotoğraf Festivali" kapsamında "Canon Günü" düzenledi. Ünlü fotoğrafçıların bulunduğu etkinlikte yaklaşık 200 kişi fotoğrafa dair merak ettiği her konuda bilgi aldı ve tüm "Canon" ürünlerini inceledi

İstanbul, 27 Ekim 2016 – İstanbul’un en kapsamlı fotoğraf festivali olan "3. Fotoistanbul Uluslararası Beşiktaş Fotoğraf Festivali", fotoğrafseverleri İstanbul’da farklı mekan ve etkinliklerde buluşturmaya devam ediyor. Canon Eurasia da "Fotoistanbul 2016" kapsamında fotoğraf meraklılarını Canon Günü’nde ağırladı.

Fotoğrafçılık dünyasını buluşturdu
Ortaköy Yetimhanesi’nde düzenlenen Canon Günü, Canon Ürün Uzmanı Mert Gündoğdu’nun konuşmasıyla başladı. Ardından fotoğraf dünyasının uzman dört ismi fotoğrafçılıkla ilgili zengin bilgiler paylaştı.

"Kutay Kösem" DSLR Fotoğraf Makineleriyle video çekim tekniklerini anlatırken "Ercan Arslan" Türkiye’de Basın Fotoğrafçılığı’yla ilgili bir sunum yaptı. Canon Kaşifi "Sinan Çakmak" ‘Çekmek mi Seçmek mi?’ isimli konuşmasıyla ilgi görürken "Güner Gülyeşil" Manzara Fotoğrafçılığı’nı anlattı.

Canon Günü’ne katılan yaklaşık 200 fotoğraf meraklısı konuşmaların ardından Canon’un foto-video ürünlerini dokunarak ve deneyimleyerek keşfetti. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv