GENÇ İŞ LİDERLERİ ZİRVESİ İZÜ’DE YAPILDI

Saruhan Şirketler Grubu ve Fakir Elektrikli Ev Aletleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Zeki SARUHAN, İZÜ Genç İş Liderleri Zirvesi’nde gençlerle buluştu.

26 Nisan 2017 Çarşamba 18:07
GENÇ İŞ LİDERLERİ ZİRVESİ İZÜ’DE YAPILDI
ALİ ZEKİ SARUHAN,
GENÇ İŞ LİDERLERİ ZİRVESİ'NDE,
İZÜ’DE GENÇLERLE BULUŞTU!


Saruhan Şirketler Grubu ve Fakir Elektrikli Ev Aletleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Zeki SARUHAN, İZÜ Genç İş Liderleri Zirvesi’nde gençlerle buluştu.

HAVADİS TÜRK - İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Genç İş Liderleri Zirvesi’17 kapsamında çeşitli sektörlerden üst düzey yönetici iş adamları üniversiteli gençlerle bir araya gelerek, deneyimlerini paylaştılar. İZÜ’nün Halkalı’daki kampüsünde yapılan etkinliğe Saruhan Şirketler Grubu ve Fakir Elektrikli Ev Aletleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Zeki Saruhan konuşmacı olarak katıldı.

“Kalabalıkta Fark Edilmek – Rekabet Ortamında Fark Yaratmak” konulu zirvede, öğrencilere kronolojik örneklerle Türkiye ve dünyadaki teknolojik gelişim evrelerini anlatan Ali Zeki Saruhan: ”Bilim ve tekniğin getirdiği devrimler, bize ekonomik hayatta teknoloji yarışını ve başarılı olmayı sağlayan stratejileri belirliyor. Tarihsel olarak bütün devrimler bilimle geliyor. Biz bunu teknolojiye yansıtıyoruz ve bu teknolojiyi iyi kullanarak satış ve pazarlama stratejilerimizle birleştirip, sosyal bünyeye aktardığımızda bunu paraya ve başarıya çeviriyoruz. Takım ruhu, insan kaynakları, yüksek eğitim çok önemli. Türkiye son yıllarda bunu başarsa da hala 2023 hedefleri için yapılacak çok şey var. Bunun için yüksek teknoloji ürünleri geliştirmeliyiz. Bunun için bilim yuvaları olan üniversitelerimiz sanayiyle iç içe olmalı ve çok ciddi bir şekilde teknolojiyi geliştirebilecek bilimsel çalışmaların yapılması gerekiyor.” Dedi.

Etkinlikte kurulan Fakir Kaave standıyla katılımcılara Türk kahvesi ikram edilerek söyleşilere devam edildi. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv